День закладу 2018

Вшанування обдарованої, талановитої молоді «МИ – НАДІЯ ТВОЯ, УКРАЇНО!»

   Напевне, кожна людина — і доросла, і ще не зовсім — вважає щасливими ті моменти, коли дізнається про власну перемогу і розуміє, що змогла здолати якусь високу вершину і досягла успіху... І тим більше приємно, коли це відбувається офіційно і в святковій обстановці, як, наприклад, у нашому закладі.

    23 березня 2018 року в гімназії було проведено традиційне свято «Ми – надія твоя, Україно!»урочистості з нагоди відзначення призерів Всеукраїнських учнівських олімпіад, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, інших інтелектуальних та творчих конкурсів.

   На святі були присутні почесні гості, які постійно підтримують розвиток творчого потенціалу підростаючого покоління, майбутню еліту нації. Серед них Ковалівський сільський голова Бублик Олександр Васильович, помічник народного депутата України Юрія Бублика Андрій Олефіренко, голова фермерського господарства «Ваці» Мартиненко Євген Іванович, голова фермерського господарства «Благодать» Капустян Анатолій Семенович, головний лісничий державного підприємства «Полтавське лісове господарство» Глушко Олександр Григорович та директор приватного підприємства «Гулівер» Каращук Микола Михайлович, які привітали учнів закладу і вручили грошові винагороди та подарунки.

   У 2017-2018 навчальному році 29 учнів стали переможцями ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, 12 гімназистів здобули дипломи на ІІІ (обласному) етапі. Це Дуброва Є. (11-М клас), Драч А. (10-М клас) і Олійник М. (10-М клас), які посіли перші місця відповідно з англійської мови, біології та інформаційних технологій; це Базавлук В. (11-М клас) та Пісоцький Д. (9-А клас), що завоювали другі, а Мацюцький В. (9-А клас) – третє місце із інформаційних технологій; також це  Новосьолова Т. (11-М клас), на рахунку якої перемоги в олімпіадах з біології та української мови (3 місця);  у олімпіаді з історії  дипломи третього ступеня в Аверьянова В. (10-І клас) та у Штанька Ю. (11-М клас); третє місце із правознавства посіла Северин Д. (10-І клас), з географії – Фоменко А. (9-Б клас).

   У ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у Полтавському територіальному відділенні МАН України членами нашого учнівського наукового товариства «Потенціал» здобуто 12 призових місць. Поміж них шість перших: у  Дуброви Є. (11-М клас) – у секціях англійської мови та всесвітньої історії, у Івіної Є. –  у секції фольклористики, у Новосьолової Т. (11-М клас) – у секції агрономії, у Радіоненко В. (11-М клас) – у секції математики, у Мальчика В. (11-І клас) – у секції української літератури. Дипломи другого ступеня отримали Лазарєва Я. (10-І клас) – у секції зарубіжної літератури, Сапєгін В. (9-А клас) – у секції археології, Северин Д. (10-І клас) – у секції соціології та Головко І. (10-М клас) – у секції фізики. На третіх місцях – Драч А. (10-М клас) у секції географії та ландшафтознавства і Желейкіна І. (9-А клас) – у секції зарубіжної літератури.

   Також були нагороджені переможці інших цікавих змагань. Це Новосьолова Т. (11-М клас), яка здобула перше місце у Міжнародному конкурсі з лісового господарства «Молодь в лісах Європи» і третє – у Міжнародному конкурсі знавців  української мови імені Петра Яцика. На першій сходинці почесного пєдесталу у Всеукраїнському конкурсі «Дідух» восьмикласники Демченко Р., Тепайкіна Д. та Халява К. В обласному конкурсі «Здорове життя — успіх буття» дипломи отримали Дяченко А. (9-Б клас) і Литовченко В. (8 клас) – відповідно за друге і третє місце. П'ять юних рукодільниць: Гура Л. (11-І клас), Жабська І. (10-І клас), Корчака К. і Потапук Т. (11-М клас), Свержевська О. (10-М клас) – посіли перше, друге і три третіх місця в обласному конкурсі декоративно-прикладного мистецтва «Розмай дитячих мрій». Успішною стала участь наших гімназистів у конкурсах із інформаційних технологій. Так, Олійник М. (10-М клас) та Базавлук В. (11-М клас) зайняли друге і третє місце у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді. У обласному конкурсі із інформаційних технологій Базавлук В. та Лісовенко Р. (11-М клас) посіли перше і третє місце. Лісовенко Р. (11-М клас) виборов третє місце у обласній інтернет-олімпіаді із інформатики. Олійник М. (10-М клас) та Пісоцький Д. (9-А клас) – учасники IV фінального етапу Всеукраїнської інтернет-олімпіади у Києві.

   Пометун А. (11-М клас) зайняв перше місце у обласному конкурсі читців віршів іноземними мовами «Поезія народів світу».

   За особливі досягнення у різних сферах шкільного життя було обрано та відзначено і наступних гімназистів у номінаціях:

  • «Найвищі досягнення у навчанні» – Новосьолову Тетяну (11-М клас)
  • «Золоті руки» – Гуру Любов (11-І клас)
  • «Кращий актор закладу» – Левченка Дмитра (11-І клас)
  • «Чарівний голос» - Лобач Олександру (11-І клас) та Пізняк Ольгу (11-М клас)
  • «Надія закладу» - Баштанник Єлизавету (5 клас).

   Урочистості супроводжувалися концертом, під час якого учасники художньої самодіяльності, вокального, хореографічного мистецького та драматичного гуртків вкотре продемонстрували свої таланти. Пісні, танці, вірші і сценки вдало доповнювали та підтримували святковий настрій як учасників, так і гостей концерту.

   Дуже добре підмітив народ, що від доброго дерева добрий і пагінець одійде, од добрих батька і матері піде й добра дитина. Саме тому ми переконані, що наші переможці, наші юні таланти не досягли б таких результатів без доброго, теплого материнського серця, без твердої, але люблячої руки батька. Тож насамкінець найтепліші привітання та найщиріші побажання за чуйність, за підтримку, за терпіння, за розуміння були адресовані батькам.

   Щиро бажаємо гімназистам подальших успіхів, випускникам – бажаємо знайти себе в житті, щоб обраний шлях був радісним і світлим. Пам’ятаймо: знання – найбільший із скарбів людини, скарб, ціну якого вона сама і визначає. Щоб заволодіти ним, треба наполегливо вчитися, не боятися відкривати сторінки нового, невідомого і пам’ятати:  чого б ти не навчався, ти робиш це для себе.

 

 

   

 

 

 

Категорія: Життя ліцею | Переглядів: 719 | Додав