День закладу

Святкова атмосфера Дня закладу

   22 березня 2019 року святкова атмосфера панувала у нашому закладі із самісінького ранку. Адже цього дня у ліцеї відзначалося аж дві важливі події: «День закладу» і «День відкритих дверей».

   За доброю традицією ми вітали учнів, які ще тільки планують навчатися  у нашому закладі та відзначали тих ліцеїстів, хто показав високий рівень знань, захищав честь ліцею і отримав перемогу на обласних етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук та інших інтелектуальних, творчих  конкурсах і змаганнях.

   На нашому святі були присутні почесні гості, які постійно підтримують розвиток творчого потенціалу підростаючого покоління, майбутню еліту нації.

  Президент благодійного фонду «Відродження добра» Веревська Наталія Олександрівна є незмінним спонсором подібних заходів і вона, як і щороку вручила  подарунки за перемоги на обласних олімпіадах і конкурсі-захисту науково-дослідницьких робіт.

   Ковалівський сільський голова Олександр Васильович Бублик привітав обдаровану молодь нашої гімназії та вручив грошові премії «Братів Бубликів» дітям, що за результатами І семестру 2018-2019 н.р. досягли кращих результатів у вивченні історії України, правознавства і української мови і літератури.

   Голова фермерського господарства «Благодать» Анатолій Семенович Капустян є також постійним гостем нашого закладу, який вручає грошові нагороди дітям за кращі здобутки в галузі математики та інформатики.

   Вдруге виступив меценатом голова фермерського господарства «Ваці» Євген Іванович Мартиненко. Він вручив солодкі подарунки учням, які здобули перемоги на міжнародному, всеукраїнському та обласному рівнях у різноманітних конкурсах та змаганнях.

   Лісничий державного підприємства «Полтавське лісове господарство» нагородив Северин Дар’ю – ученицю 11-І класу, яка стала переможцем у номінації «Активіст закладу».

   Переможцем у номінації «Найвищі досягнення у навчанні» став учень 11-М класу Олійник Максим який отримав відзнаку від Ковалівського сільського голови О. Бублика.

   Переможцем у номінації «Золоті руки» стала учениця 11-І класу Жабська Ірина, яка три роки поспіль посідала призові місця в обласному конкурсі з декоративно-прикладного мистецтва «Розмай дитячих мрій».

   Кращим актором закладу одноголосно було обрано Свержевську Ольгу (11-М клас), незмінна актриса гумористичного жанру, яка так вміло перевтілюється в різні образи та своєю грою заворожує публіку.

   У номінації  «Чарівний голос»  першою стала учениця 10-І класу Вербич Леся.

   Аж два переможця маємо у номінації «Декламатор року». Ними стали одинадцятикласниця Івіна Єлизавета і десятикласниця Туровська Юлія. Дівчатка такі різні і водночас такі талановиті, обидві мають перемоги на обласних та всеукраїнських творчих конкурсах і є незмінними учасницями позашкільного життя закладу.

   За свою відданість спорту та значні досягнення в цій сфері учень 9-А класу Поляков Максим вдруге здобув перемогу у номінації «Олімпійський резерв».

   Усі номінанти отримали грамоти та цінні подарунки від закладу та наших спонсорів. Ми бажаємо усім переможцям наснаги та успішної життєвої реалізації на теренах науки і творчості.

   А також ми дякуємо нашим гостям за підтримку та спонсорську допомогу, завдяки якій стає все більш можливим проводити свята на належному рівні.

   Атмосферу свята створили учасники художньої самодіяльності, вокального, хореографічного мистецького та драматичного гуртків. Гадаємо, що цю зустріч наші виконавці та гості заходу запам`ятають як радісну, чудову подію, яка викликала у всіх гарний настрій та позитивні емоції.

   

   Адміністрація закладу виносить подяку всім тим, хто долучився до організації та проведення заходу, хто вклав частинку душі у наше загальношкільне свято.

Категорія: Життя ліцею | Переглядів: 439 | Додав