День захисника України та День українського козацтва

   У цей чудовий, осінній день ми хочемо привітати всіх наших хлопців, чоловіків з Днем захисника України та Днем українського козацтва, яке вся країна святкує 14 жовтня. Не випадково для святкування цього свята обрано День Святої Покрови, адже вона здавна була покровителькою козаків. Це дуже важливе свято для нашого народу, бо саме козацтво відіграло надзвичайну роль у становленні нашої держави. З цієї нагоди у закладі проходив тиждень святкових заходів. Долучилися абсолютно всі. Окрім, організованих вечорів по класам, були проведені цікаві загальношкільні вікторини, спортивні змагання, засідання круглого столу, вечори талантів для учнів 5-8-х та 9-11-х класів.

   З ініціативи представників комітету культури і відпочинку 13 жовтня проходила творча акція «Ідеальний чоловік ПОГІМу». У холі закладу під час перерв на великому ватмані дівчата малювали  ідеальних, на їх думку, юнаків. Серед малюнків можна було розпізнати і декого з тих, хто вже навчається у гімназії. А це свідчить про те, що ідеальне ймовірно поряд з нами, слід лише уважніше придивитися, а не шукати чогось хибного.

   Свою спритність та влучність доводили юнаки 10-11-хх класів під час змагання у стрільбі із пневматичної зброї. Вітаємо переможців:

І місце – Штанько Юрій (11-М кл.);

ІІ місце – Олійник Максим (10-М кл.);

ІІІ місце – Сухорук Вадим (10-М кл.), Шипіло Максим (10-М кл.).

   Напередодні свята не обійшлися ми і без «Козацьких забав». 11 жовтня учні 10-х класів мали змогу спробувати свої сили і показати себе як найкраще у грі, що складалася з трьох етапів – інтелектуального, розважального, та на сам кінець спортивного. Спритнішими та згуртованішими виявилися учні 10-І класу. Подібні спортивні розваги були проведені і для учнів середніх класів.

   13 жовтня провели святкову лінійку, на якій десятикласниці разом із вокальним супроводом переможниць обласного фестиваль-конкурсу художньої самодіяльності «Першоцвіт»  Пізняк Ольгою та Лобач Олександрою вітали наших мужніх чоловіків.

 

     

Категорія: Життя ліцею | Переглядів: 353 | Додав