День Гідності та Свободи

   21 листопада, у День Гідності та Свободи, ми вшановуємо громадянський подвиг, патріотизм і мужність учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності. За цієї нагоди у нашому закладі проводилися тематичні заходи патріотичного змісту.

   День Гідності та Свободи розпочався з інформаційної лінійки, під час якої десятикласники згадали ті трагічні події 2004, 2013 та 2014 років. Цього ж дня, під час виховного заходу під загальною назвою «З Україною в серці», святково одягнені учні 9-11 класів співали патріотичні пісні, танцювали, читали вірші про Україну та події на Майдані, хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. На заході були також присутні Діброва Валенин Валентинович – військовослужбовець Чутівського РВК, Боровко Віктор Леонідович – керівник відокремленого підрозділу «Побратими України» в Полтавському районі і Пєхов Олександр Сергійович – керівник Полтавського обласного відокремленого підрозділу «Побратими України».

   Спільна творчість та спілкування з гостями створили святкову атмосферу єднання. Кожен охочий міг долучитися до обговорення важливих для України питань, взяти участь у фотографуванні та приміряти військове спорядження.

Категорія: Життя ліцею | Переглядів: 221 | Додав