День Героїв Небесної Сотні

   З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), указом президента України від 11 лютого 2015 року 20 лютого визначено Днем Героїв Небесної Сотні

   20 лютого – особлива дата, День Героїв Небесної Сотні. В цей день у нашому закладі проводяться відповідні заходи, присвячені пам’яті загиблих у ті трагічні дні 2014 року. Говорити на цю тему складно, особливо зі школярами, проте необхідно. Окрім загальношкільних лінійок, виховних годин, відеоперерв для учнів 5-11 класів, ми традиційно запрошуємо людей, для яких ця дата не просто слова. Цього разу до нас завітали Мірошник С.Г., Тіщенко І.А. та Маляренко Г.О. – учасники антитерористичної операції на сході країни, починаючи із перших днів 2014 року.  Вони не могли залишитися осторонь і пішли добровольцями до батальйону «Полтава». Зі сльозами на очах вони ділилися своїми спогадами із дітьми. Повернувшись додому, кожен з них вирішив присвятити себе військово-патріотичному вихованню сучасної молоді.

   У ході заходу ми вшанували Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання, подякували Героям за їхню мужність та відвагу, переглянули художні номери від наших гостей та учнів закладу.

   Нам дуже хочеться вірити, що через короткий час на нашій неньці-Україні запанує довгоочікуваний мир.

   Ми можемо і хочемо бути процвітаючою європейською державою.

   Слава Україні!

Категорія: Життя ліцею | Переглядів: 360 | Додав