Цікава зустріч з іноземним викладачем

One thing we always look forward to is seeing new places and new people.  It's always fun when you make new friends  аnd get new experience.

 

    День 11 квітня 2018 року виявився незвичайним та цікавим. Адже у нашій гімназії ми зустрічали гостей: Кетрін Ватсон (Catherine Watson), викладача Університету UCC (Копенгаген, Данія) та Інгу Капустян, кандидата педагогічних наук, доцента ПНПУ імені В. Г. Короленка.
   Візит Кетрін Ватсон до Полтави був організований за сприяння відділу інноваційної діяльності та міжнародних зв'язків у рамках програми ERASMUS+, завдяки якій понад 20 студентів, магістрантів, аспірантів факультету філології та журналістики навчаються в Університеті UCC.

   Учителі та учні нашого закладу запросили гостей на цікаві уроки, де створювали проекти, працювали у групах, виконували завдання у лінгафонній лабораторії, декламували вірші та спілкувалися з гостями виключно англійською мовою.

   Чудові враження залишилися у Кетрін Ватсон та Інги Капустян після екскурсії до музею А.С. Макаренка та прогулянки територією нашого закладу. Дійсно, нові люди, нові знайомства і нові зустрічі це незабутній і завжди такий неповторний досвід...

Категорія: Життя ліцею | Переглядів: 402 | Додав