« 1 2 3 4 5 ... 15 16 »

Всі ми, громадяни нашої Вітчизни, патріоти своєї Батьківщини, люблячі сини і доньки, живемо в Україні, волелюбній і мирній державі. І всім серцем хочемо, щоб вона завжди була вільною і незалежною.

Рідна і прекрасна наша Країно!

Нехай сьогодні ти в касці і бронежилеті!

Нехай сьогодні ти на війні!

Але дуже скоро прийде час і ти вберешся у свою найкращу вишиванку!

... Читати далі »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 150 | Дата: 17-Тра-2022

Міжнародний конкурс з українознавства, головним організатором якого є Науково-дослідний інститут українознавства Міністерства освіти і науки України, став невід’ємною ланкою українознавчої освіти і науки.

... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 143 | Дата: 10-Тра-2022

Вітаємо наших дівчат з перемогою у Міжнародному конкурсі проєктів екологічного спрямування для школярів "Олімпіада геніїв":

1 місце - Маркіна Софія (10-Ф клас);

3 місце - Сокирко Владислава (7 клас).

Проєкт Софії буде представляти Полтавщину на міжнародному рівні – на "GENIUS OLYMPIAD", що традиційно проводиться у Сполучених Штатах Америки.

Керівник проєктів - вчите ... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 161 | Дата: 04-Тра-2022

Сьогодні, 26 квітня 2022 року, виповнюється 36 років із того часу, коли сталася найбільша техногенна катастрофа в історії людства – аварія на Чорнобильській атомній електростанції.

Руйнування мало вибуховий характер, реактор було повністю зруйновано і в довкілля викинуто велику кількість радіоактивних речовин. Відбувся викид потужністю 300 Хіросім.

У ліквідації наслідків аварії взяли участь близько 240 тис. людей. Загальна кількість ліквідаторів за всі роки – понад 600 тис. Близько 10% померли, 150 тис. стали інвалідами.

... Читати далі »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 145 | Дата: 26-Кві-2022

День захисників і захисниць України - час нагадати кожному, що захист Батьківщини - це найвищий обов’язок.

У зв’язку з цим учні нашого закладу взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Захисники та захисниці України», мета якого - підтримати усіх, хто цікавиться історією України, та доповнити їхні знання про звитягу захисників доби Київської Русі та часів слави українських козаків, про подвиги українців у часи Другої світової війни та ключові події Російсько-української війни.

Так, Дипломи І ступеня отримали Данько Анна, Кропивко Олександра (10-М клас), Лазоренко Вікторія, Г ... Читати далі »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 148 | Дата: 05-Кві-2022

До 30-річчя Незалежності України освітній проєкт "На урок" підготував конкурс із захоплюючими завданнями. Його мета - розповісти учням 1-11 класів про здобутки України та українців, надати їм ще більше приводів пишатися своєю державою.

Виконуючи завдання конкурсу, учні нашого закладу дізналися безліч цікавинок про Україну.

Дипломи І ступеня отримали Васько Євген, Колодій Анна, Тер-Варданян Даніїл, Вобла Анастасія, Драч Катерина, Максимич Богдана, Джиган Дмитро, Краснянська Наталія, Капустянчик Анастасія, Крамаренко Вікторія, Данько Анна, Лазоренко Вікторія, Горобець Сніжана, Пивоваренко ... Читати далі »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 146 | Дата: 01-Кві-2022

Вітаємо Маленка Олександра, учня 11-М класу з перемогою у ІІІ (обласному) етапі ХХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаємося ж, брати мої!», який був проведений Міністерство освіти і науки України.

Олександр представив свою поезію в номінації "Література", посівши ІІІ місце, він написав вірші про історичні сторінки нашої держави, про героїчність українського народу на шляху здобуття Україною незалежності.

Бажаємо подальших творчих успіхів!

... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 157 | Дата: 27-Бер-2022

Також на початку 2022 року проходив Всеукраїнський інтернет-конкурс «Думай і дивись, як фотограф».

Конкурс — змагання для всіх, хто захоплюється фотографією, а також для тих, хто лише робить перші кроки до опанування цього дивовижного мистецтва, адже сучасні смартфони дозволяють кожному спробувати себе в ролі фотографа.

Учасники познайомилися з правилами композиції, дізналися, як зробити яскраві фото, побачили відомі фотороботи та дізналися цікаві факти про їхніх авторів.

Акти ... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 157 | Дата: 24-Бер-2022

З метою розширення уявлень про життя сучасного суспільства у лютому 2022 року проходив Всеукраїнський конкурс до Дня Соборності України.

Перевірити свої знання вирішили й учні нашого закладу. Дипломи І ступеню отримали Шевченко А., Федоренко Д., Шорохова Д. (9-А кл.), Годунок М. (10-Ф кл.) та Шапар Р. (11-М кл.). Желейкіна А., Безносюк С., Качмазова Я. (9-А кл.). отримали дипломи ІІ ступеню. Дипломи ІІІ ступеню отримали Коротіна П. (9-Б кл.) і Галаган Б. (11-М кл.)

За підтримки учителів історії - Сапегіної А.Ю. та Сапєгіна С.В.

... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 146 | Дата: 22-Бер-2022

13 березня 2022 року минає 134 роки з того дня, коли народився один із найвідоміших педагогів світу Антон Семенович Макаренко.

По-перше, він класик педагогіки, створена ним виховна система назавжди увійшла до золотого фонду світової педагогіки, національних та загальнолюдських цінностей.

По-друге, А. С. Макаренко – видатний педагог-практик, який створив два винятково яскравих інноваційних виховних заклади 20–30-х років XX ст.

По-третє, Антон Семенович – видатний письменник, ав ... Читати далі »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 144 | Дата: 13-Бер-2022

Обласний чемпіонат з ІТ «Сучасна інформатика – успішне майбутнє» проходив у два тури. Другий, очний, відбувся 5 грудня 2021 року на базі Полтавського університету економіки і торгівлі. Успішне виконання завдань чемпіонату дало чудовий результат  –  учениця нашого закладу  Желейкіна Аліна (9-А клас) нагороджена дипломом І ступеня. 

Щиро вітаємо Аліну, бажаємо нових успіхів і перемог!

6-10 лютого 2022 року у м. Києві  на базі УФМЛ при КНУШ проходив ІІ, фінальний, етап Всеукраїнської учнівської Інтернет-олімпіади з ІТ. Дві учениці нашого закладу, Желей ... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 149 | Дата: 23-Лют-2022

Нещодавно учениця 9-Б класу Коротіна Поліна взяла участь у ІІІ Всеукраїнській краєзнавчо-етнологічній конференції учнівської молоді "Лиш те в народі буде жити, що серце серцю передасть".

Дев'ятикласниця не лише дослідила цікаві фольклорні явища Полтавщини, а ще й цікаво представила свій проєкт.

Керівник - вчителька української мови та літератури Пузир Яна Вікторівна.

... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 140 | Дата: 23-Лют-2022

Вітаємо учасників та переможців Всеукраїнського конкурсу із англійської мови «Movoзнавець» 2021 Autumn, що проходив на базі Горлівського інституту іноземних мов Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет».

Дипломами учасника та сувенірною продукцією нагороджені Краснянська Наталія, Шпак Мілана, Нос Дмитро, Чамара Єгор, Новосьолов Іван, Поляков Іван та Пометун Анастасія.

За результатами конкурсу дипломи ІІ ступеня здобули семикласники Вобла Анастасія та Тер-Варданян Даніїл, а дипломом І ступеня нагороджено ученицю 7 класу Сокирко Вла ... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 148 | Дата: 21-Лют-2022

20 лютого в Україні на державному рівні вшановують День пам’яті Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності 2013–2014 років.

Пам'ятний день встановлено указом Президента України 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні.

... Читати далі »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 175 | Дата: 19-Лют-2022

11–14 лютого березня 2022 року в м. Полтаві відбувся ХХХІ  ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України.

Вітаємо переможців ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у 2022 році,  а саме:

... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 188 | Дата: 16-Лют-2022

28 листопада 2022 року за сприяння МОН України, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбулася XVI Всеукраїнська філософська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді "Пізнай себе, свій рід, свій нарід". Учасники конференції - учні зі всієї України.

Наш заклад представляла учениця 10 класу Шевченко Анастасія (науковий керівник: Сапегіна А. Ю.) Результати дослідження «Трансформації елементів язичництва в етнофестивалі «Купальські гуляння» в селі Ковалівка Полтавського району» ввійшли до збірки наукових праць. Вітаємо, бажаємо подальших творчих успіхів!

Категория: Конференції, семінари | Просмотров: 20 | Дата: 12-Лют-2022

8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю.

Центр кращого Інтернету представляє Національний комітет Дня безпечного Інтернету в Україні.

... Читати далі »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 176 | Дата: 08-Лют-2022

Учні нашого закладу – Опошнян Єгор, Капустянчик Анастасія і Василенко Софія, під керівництвом вчителя Брижак Л.І., стали призерами міжнародного конкурсу малюнку «Наша Земля у 2030 році», який відбувся у Японії.

Організатори конкурсу – Японська організація по забезпеченню якості (JQA) і Міжнародна мережа органів по сертифікації. За допомогою цього конкурсу JQA намагається звернути увагу світового суспільства на проблеми навколишнього середовища. Роботи дітей всього світу разом з малюнками наших учнів будуть представлені на виставках різних країн світу.

... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 191 | Дата: 24-Січ-2022

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 198 | Дата: 12-Січ-2022

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 192 | Дата: 23-Гру-2021