« 1 2 3 4 5 ... 14 15 »

Маємо не лише перемоги від учнів, а й від наших талановитих педагогів.

Вчитель хімії та педагог-організатор Лоцько Михайло Іванович отримав одразу два Дипломи на Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв "Зірки тисячоліття" за участь у двох номінаціях: "Телемистецтво, портрет" та "Фото та дизайн, фотомодель (стилізований образ)".

... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 150 | Дата: 21-Гру-2021

Передноворічні пригоди семикласників: перегляд фільму "Мисливці за привидами" та зустріч з Миколаєм.

Розваги продовжуються для учнів 6-А та 6-Б класів переглядом мультфільму "Енканто".

... Читати далі »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 130 | Дата: 20-Гру-2021

Традиційно цикл новорічно-різдвяних свят розпочинається з Дня святого Миколая і найбільше цього дня чекають малюки. Саме цього дня вдома, під подушкою можна знайти презент, який невідомо хто залишає дітворі і протягом всього дня настрій просто дивовижний, а якщо ще святий Миколай завітає в гості...

У нашому закладі кожного року відбувається така зустріч і цей рік не став винятком.

Святий Миколай привітав учнів 5-6 класів з прийдешніми святами і нагадав, що 19 грудня вранці кожен знайде щось для себе під подушкою. І хоч вже грудень, снігу немає, а свята розпочинаються, для дітей було запропоновано ... Читати далі »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 168 | Дата: 17-Гру-2021

Хто добре навчається, повинен й добре відпочивати.

Чудовий атмосферний вечір об'єднав учнів 9-11 класів. Під час мандрівки у 90-ті, ми не лише згадали музичні шлягери, а й представили ту епоху в одязі!

Адже головним атрибутом вечора стала наявність елементу тієї епохи.

Запальні конкурси та танці зробили вечір незабутнім. Дякуємо голові учнівського самоврядування Грек Анастасії за реалізацію задуму і педагогу-організатору Лоцьку Михайлу Івановичу за незмінну пітримку молодого покоління та яс ... Читати далі »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 149 | Дата: 17-Гру-2021

Традиційна довгоочікувана зустріч у переддень Дня Святого Миколая. До учнів закладу завітали студенти вокального відділу Полтавського фахового коледжу мистецтв імені М.В. Лисенка із новорічним мюзиклом "Іван та Вовчиця".

Кожен із присутніх отримав чудові враження від майстерної акторської гри та загальної святкової атмосфери, що панувала в актовій залі.

Дирекція закладу виносить подяку керівнику вокального відділу Томенко Тетяні Олександрівні та її вихованцям за багаторічну співпрацю та внесок в розвиток естетичних смаків підростаючого покоління!

... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 155 | Дата: 16-Гру-2021

Маємо чудові новини! 

Колектив народної та сучасної хореографії "Віночок" у складі Мирошниченко Вероніки, Сапєгіної Марії (6-Б клас) та Коротіної Поліни (9-Б клас) нагороджений Дипломом лауреата ІІ премії за участь у ХХХ Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв "Зірки тисячоліття".

Керівник - вчителька фізичної культури Піддубна Дарина Віталіївна.

... Читати далі »

Категория: Спорт | Просмотров: 157 | Дата: 16-Гру-2021

Вітаємо призерів Обласного відкритого конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій:
Пивоваренко Віолету (9-А клас) – диплом ІІ ступеня у номінації «Програмування»,
Неїжмак Катерину (10-М клас) – диплом ІІ ступеня у номінації «Офіс-менеджмент».

Конкурс проходив з 21 до 27 жовтня 2021 року дистанційно за допомогою онлайн-відеоконференції на базі Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної рад ... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 160 | Дата: 15-Гру-2021

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 151 | Дата: 12-Гру-2021

З 12 по 14 листопада 2021 року Українським державним центром національно-патріотичного виховання краєзнавства і туризму учнівської молоді спільно з Миколаївським обласним Центром національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді в режимі онлайн проведено ХІІ Всеукраїнську краєзнавчу конференцію учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників».

Традиційно конференція проходила у два етапи – заочний та очний. На перший етап одного з найбільш представницьких дитячих краєзнавчих форумів України надійшло понад 150 робіт. За результатами їх розгляду оргкомітетом відібрано та запрошено до участі в очному етапі 103 учасники.

... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 155 | Дата: 08-Гру-2021

З нагоди Дня Збройних сил України у нашому закладі була проведена "СПОРТИВНА СМУГА ПЕРЕШКОД" для учнів 5-8 класів. Учні під час змагань проявили силу, витривалість, спритність, сміливість. Найкращими виявилися команди 8-го та 5-го класів. На другому місці команда 6-Б класу і ІІІ місце розділили команди 7-го і 6-А класу. Вітаємо переможців!!!

   ... Читати далі »

Категория: Спорт | Просмотров: 162 | Дата: 06-Гру-2021

З 22 по 26 листопада у нашому закладі відбулися змагання з "Піонерболу" між 5-7 класами з такими результатами: І місце - команда учнів 7 класу; ІІ місце - команда учнів 5 класу; ІІІ місце - команда учнів 6-Б класу. Вітаємо переможців !!!

   ... Читати далі »

Категория: Спорт | Просмотров: 179 | Дата: 05-Гру-2021

ІV МІЖНАРОДНИЙ ВІДКРИТИЙ БАГАТОЖАНРОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС МИСТЕЦТВ "Лиманські зорі" організував дистанційний проєкт «PRIMUS INTER PARES - ПЕРШИЙ СЕРЕД РІВНИХ».

Учасниками фестивалю-конкурсу у номінації "Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво" у різних вікових категоріях стали три учениці нашого закладу. Вітаємо з перемогою:

  1. Калініч Софію (10-М клас) – І місце;
  2. Найденко Поліну (6-Б клас) – ІІ місце;
  3. ... Читати далі »
Категория: Творчість | Просмотров: 153 | Дата: 03-Гру-2021

На ІІ етапі Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів „Майбутнє України” 25 листопада 2021 року команда Комунального закладу Полтавської обласної ради „Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді” здобула неймовірний успіх!

Вітаємо Анастасію Грек з перемогою у номінації "Матеріалознавство та перспективні технології!

А завдяки вашій підтримці, її робота також отримала приз глядацьких симпатій.

Керівник роботи - ди ... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 148 | Дата: 01-Гру-2021

До річниці прийняття Генеральною Асамблеєю ООН Конвенції про права дитини та 30-річчя її ратифікації Парламентом України за ініціативи підкомітету у справах сім’ї та дітей Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики спільно із Освітнім Центром Верховної Ради проведено Всеукраїнський конкурс дитячих есе «Мій парламент за права дитини».

Участь у конкурсі взяли 180 дітей із різних куточків України. Серед яких учні нашого закладу: Желейкіна Аліна, Пипко Олександра, Зимовець Анна, Пірогов Артур, Федоренко Дар'я та Камазова Ясмін. Діти отримали подяки та цінні подарунки.

... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 155 | Дата: 29-Лис-2021

Вітаємо Найденко Поліну, Капустянчик Анастасію, Кулик Юлію та Колісника Едуарда з перемогою в конкурсі малюнків до Дня працівників сільського господарства від ТОВ "Коновалівка-Агро".

Дякуємо керівництву господарства за проведення подібних заходів та активну роботу з учнями.

 

Категория: Конкурси | Просмотров: 154 | Дата: 28-Лис-2021

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

У 2021 році День пам’яті жертв голодоморів припадає на 27 листопада.

Україна внаслідок геноциду 1932–1933 років, масових штучних голодів 1921–1923 та 1946–1947 років втратила мільйони людських життів. У 2006 році Законом України Голодомор 1932–1933 років був визнаний геноцидом Українського народу.

... Читати далі »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 138 | Дата: 26-Лис-2021

20 листопада 2021 року відбувся ІІ етап ХХІV обласних математичних змагань імені М. В. Остроградського, які щорічно проводить Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського. Для участі у конкурсі необхідно було подати свою дослідницьку роботу з математики та виконати завдання контрольної роботи.

Учениці 10-М класу нашого закладу ГРЕК АНАСТАСІЇ вдалося успішно впоратися із поставленими завданнями, і, як результат – ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ та грошова винагорода.

Науковий керівник - вчителька математики Шульга Валентина Михайлівна.

< ... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 162 | Дата: 24-Лис-2021

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Встановлене «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…». ... Читати далі »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 142 | Дата: 21-Лис-2021

На початку листопада у нашому закладі традиційно проходить тиждень української мови та літератури.

У рамках було проведено ряд заходів: урочиста лінійка, присвячена Дню української мови та писемності, відеоперерви та інші.

Крім цього, дев'ятикласники долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Прекрасним завершенням тижня стало Свято української мови, яке підготували учні 9-их класів під керівництвом вчителя української мови та літератури Пузир Яни Вікторівни ... Читати далі »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 128 | Дата: 12-Лис-2021

У нашому закладі розпочалось навчання вчителів за програмою "Нова українська школа: перехід на наступний рівень".

Заняття проходять у рамках тренінгової форми роботи, де педагоги знайомляться з концепцією НУШ, новими формами та методами роботи з майбутніми п'ятикласниками.

Навчання відбувається в комфортній атмосфері, де кожен вчитель залучається до виконання творчих завдань та до роботи в групах.

В ролі тренера - вчитель і психолог Пригода Інна Василівна.

... Читати далі »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 133 | Дата: 11-Лис-2021