« 1 2 3 4 5 ... 13 14 »

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Встановлене «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…». ... Read more »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 50 | Дата: 21-Nov-2021

На початку листопада у нашому закладі традиційно проходить тиждень української мови та літератури.

У рамках було проведено ряд заходів: урочиста лінійка, присвячена Дню української мови та писемності, відеоперерви та інші.

Крім цього, дев'ятикласники долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Прекрасним завершенням тижня стало Свято української мови, яке підготували учні 9-их класів під керівництвом вчителя української мови та літератури Пузир Яни Вікторівни ... Read more »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 53 | Дата: 12-Nov-2021

У нашому закладі розпочалось навчання вчителів за програмою "Нова українська школа: перехід на наступний рівень".

Заняття проходять у рамках тренінгової форми роботи, де педагоги знайомляться з концепцією НУШ, новими формами та методами роботи з майбутніми п'ятикласниками.

Навчання відбувається в комфортній атмосфері, де кожен вчитель залучається до виконання творчих завдань та до роботи в групах.

В ролі тренера - вчитель і психолог Пригода Інна Василівна.

... Read more »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 55 | Дата: 11-Nov-2021

3-го листопада команда учнів нашого закладу брала учась у "ХХIV Обласному чемпіонаті з пішоходного туризму". Змагання проходили у "Розсошанському спорткомплексі" Всього взяли участь одинадцять команд.

В особистих змаганнях Голобородько Анна зайняла ІІ місце, з чим її ВІТАЄМО!

  ... Read more »

Категория: Спорт | Просмотров: 69 | Дата: 06-Nov-2021

Щороку для найменших учнів закладу проводиться традиційна Посвята в ліцеїсти.

З вітальним словом до п'ятикласників звернувся директор закладу Шульга Валерій Іванович та вручив пам'ятки ліцеїста, а голова батьківського комітету Камінська Ольга Миколаївна, від імені всіх батьків подарувала маленьким ліцеїстам карту їхніх майбутніх відкриттів.

Також свою першу Посвяту в класні керівники отримав Глухота Віталій Олександрович.

... Read more »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 54 | Дата: 03-Nov-2021

"Весь світ театр, а люди в нім - актори" - під таким гаслом у нашому закладі був проведений День театру.

Ця традиція сягає своїм корінням аж часів Макаренка, адже Антон Семенович також проводив для усього села вистави.

У зв'язку з карантинними обмеженнями це свято було проведено для учнів 10-11 класів та працівників закладу.

Учні 11 класу майстерно зіграли уривок із трагікомедії Івана Карпенка-Карого "Мартин Боруля". У героїв перевтілювалися Гладкий Станіслав (Мартин Бор ... Read more »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 54 | Дата: 02-Nov-2021

З нагоди 10-річчя створення Полтавського територіального відділення Малої академії наук було проведено Х обласну науково-практичну конференцію "Пізнання історичної минувшини в іменах - підгрунтя освіти нації".

Троє ліцеїстів виступили з доповідями та отримали Сертифікати учасників, а їхні вчителі-керівники - Грамоти:

Кропивко Олександра - тема "Усе велике починається з малого (Історія створення та діяльності учнівського наукового товариства "Потенціал" Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату імені А.С.Макаренка)" (Щербина А.М.)

... Read more »

Категория: Конкурси | Просмотров: 59 | Дата: 27-Oct-2021

Вітаємо учня 11-М класу Колісника Едуарда з перемогою у VI Всеукраїнському конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Мій скарб - моя Україна".

Його робота "Невдалий день" у номінації "Графіка" відзначена Дипломом І ступеня.

Категория: Конкурси | Просмотров: 54 | Дата: 22-Oct-2021

Колектив ліцею вітає вчителя історії Сапєгіна Сергія Васильовича з нагородженням Почесною грамотою від Національної спілки краєзнавців України за вагомі досягнення у галузі краєзнавства, дослідження й збереження пам'яток матеріальної та духовної культури України.

Також Сергій Васильович був доповідачем (тема виступу "Краєзнавчі дослідження Археологічної школи Полтавського ліцею імені А.С.Макаренка за матеріалами 20 років роботи") в рамках проведення міжрегіональної наукової конференції "Полтавський район: від давнини до сучасності" з нагоди 100-ліття від дня заснування Полтавського району та 130-ліття Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського.

... Read more »
Категория: Життя ліцею | Просмотров: 99 | Дата: 15-Oct-2021

Прийміть найщиріші вітання до Дня захисників та захисниць України.

У рамках заходів з нагоди святкування Дня козацтва у закладі відбулася лінійка, патріотичні заходи по класах, а також учні старших класів взяли участь у грі з військової тактики "Лазертаг".

А в період з 11 по 13 жовтня проходили спортивно-патріотичні заходи. 11 жовтня відбулися змагання «Козачата» між командами 5-го і 6-их класів. 12 жовтня спортивно-патріотична гра «Соколята» між командами учнів 7-го і 8-го класів. Діти показали не тільки свою силу, швидкість, спритність, а й проявили свої знання ... Read more »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 89 | Дата: 14-Oct-2021

10 жовтня 2021 року у закладі традиційно відбулись вибори голови правління учнівського самоврядування. Учнівське самоврядування є невід’ємною частиною освітнього процесу та шкільного життя для всіх його учасників.

Саме тому, починаючи з 4 жовтня і учні, і вчителі, з нетерпінням та хвилюванням, очікували та вивчали передвиборчі програми ліцеїстів, які виявили бажання поборотись за цю важливу посаду. Цього року таких учнів було п’ятеро: Грек Анастасія (10-М), Годунок Марія (10-Ф), Гладкий Станіслав (11-М), Маленко Олександр (11-М) та Шапар Роман (11-М). Цілий тиждень вони плідно працювали та проводили передвиборчі кампанії. В останній день тижня шляхом таємного голосування відбулися загальн ... Read more »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 106 | Дата: 13-Oct-2021

Напередодні Дня захисника України 11 жовтня мало б виповнитися 36 років захиснику Михайлу Шаблі, випускнику нашого закладу, який загинув 16 березня 2015 року в районі с. Нижнє Лозове Артемівського району Донецької області - під час проведення розвідки.

Михайло закінчив Полтавський військовий інститут телекомунікацій та інформатизації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут». Кадровий військовий.

З 14 липня 2003 року він служив на офіцерських посадах у Збройних Силах України. Був заступником командира розвідувальної роти 30-ї окремої гвардійської ... Read more »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 89 | Дата: 11-Oct-2021

"Створюємо ліси разом" - це частина програми Президента Україна "Зелена країна".

До Всеукраїнської акції долучилися і наші ліцеїсти, які допомагали саджати молоді сосни разом з працівниками Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Кожен з вас також може зробити свій внесок для озеленення країни, для ... Read more »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 112 | Дата: 08-Oct-2021

Подарунки до Дня вчителя продовжуються.

Вітаємо заступника директора з виховної роботи, вчителя англійської мови Колісник Оксану Сергіївну з перемогою у Всеукраїнському конкурсі "Педагог-новатор".

Для участі в ньому подавалися методичні розробки уроків та позакласних заходів.

   ... Read more »

Категория: Конкурси | Просмотров: 74 | Дата: 04-Oct-2021

Приємно відзначити, що з нагоди професійного свята Дня вчителя маємо чудові новини.

Вчитель географії Глухота Віталій Олександрович нагороджений Почесною грамотою Полтавської обласної державної адміністрації.

Вітаємо його і бажаємо успіхів у всіх нових починаннях.

... Read more »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 84 | Дата: 03-Oct-2021

Свято до Дня працівників освіти в нашому ліцеї пройшло на найвищому рівні.

Цього дня одинадцятикласники спробували себе в ролі вчителів, а також були організаторами святкової атмосфери в закладі.

Присутні на концерті отримали незабутні враження від виступів юних артистів, веселих сценок, запальних танців.

Допомагали подарувати свято вчителям класний керівник 11-М класу Пуденко Марина Миколаївна та заступник директора з виховної роботи Колісник Оксана Сергіївна.

... Read more »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 89 | Дата: 02-Oct-2021

24 вересня в онлайн режимі відбулася урочиста зустріч правління і активу Міжнародної макаренківської асоціації (ММА), присвячена 30-річчю заснування цієї поважної наукової спільноти. Присутні дізналися про те, як, чиїми зусиллями і з якою метою відбувалося об’єднання теоретиків і практиків макаренкознавства.

До зустрічі долучилися директор закладу Шульга В.І., Шульга В.М., Пашко Л.Ф. та Кривошапка Т.М.

... Read more »

Категория: Конференції, семінари | Просмотров: 101 | Дата: 27-Sep-2021

Початок навчального року порадував хорошими новинами.

Вітаємо членів шкільного лісництва "Фотосинтез" Федоренко Д., Маркіну С., Половину Т. та їх керівника Пуденко Оксану Ростиславівну з почесним ІІ місцем у І етапі Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

< ... Read more »
Категория: Конкурси | Просмотров: 82 | Дата: 26-Sep-2021

ПОНЛІМ багатий на талановиту молодь! Саме під таким гаслом пройшли вечори для учнів 5-8 та 9-11 класів.

Сама атмосфера дружнього шкільного колективу надихала на творчість.

Дякуємо юним артистам за приємні враження!!!

... Read more »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 83 | Дата: 25-Sep-2021

21 вересня пройшов мітинг-реквієм, приурочений пам'яті загиблих мирних жителів "Пам'ять про них збережуть обеліски".

Пізніше в закладі День національного одягу зібрав усіх ліцеїстів на загальношкільну лінійку, присвячену Дню визволення Полтавщини від німецько-фашистських загарбників.

Сюрпризом для шкільного колективу був пісенний дарунок від заслуженого працівника культури України, керівника народного фольклорного ансамблю "Маланка" Глущенко Ю.А.

... Read more »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 90 | Дата: 25-Sep-2021