« 1 2 3 4 ... 15 16 »

У грудні у місті Косові Івано-Франківської області в режимі онлайн відбулася IV Всеукраїнська краєзнавчо-етнологічна конференція учнівської молоді «Завжди в народі буде жити, що серце серцю передасть…», у якій взяли участь і учениці нашого закладу – Коротіна Поліна (науковий керівник: Пузир Я. В.) та Шевченко Анастасія (науковий керівник: Сапегіна А.Ю.).

Свої роботи дівчатка представили у секції «Традиції, звичаї та обряди українського народу». Наукові дослідження були високо відзначені журі конкурсу. Вітаємо, бажаємо подальших творчих успіхів!

Категория: Конференції, семінари | Просмотров: 31 | Дата: 12-Лют-2023

24 листопада 2022 року на базі Полтавської обласної Малої академії наук традиційно було проведено обласний конкурс для учнів 9-11 класів «Ми діти твої, Полтавщино, вивчаємо віхи твої». На конкурс представлено 32 науково-пошукових проєкти краєзнавчого спрямування.

Журі оцінили результати наукових доробків учасників та визначили переможців. Зокрема, робота Голобородько Анни, учениці 11 класу, під керівництвом учителя історії Сапегіної А.Ю. отримала диплом І ступеню в номінації «Наукова стаття». Вітаємо, бажаємо подальших творчих успіхів!

Категория: Конкурси | Просмотров: 27 | Дата: 30-Лис-2022

Кожного року у кінці жовтня Полтавський ОЦНТТУМ проводить обласний відкритий конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій. Змагання відбувається у трьох номінаціях: «Офіс-менеджмент», «Програмування» та «Веб-дизайн». І вже більше десяти років учні нашого закладу, разом з учителем інформатики Валентиною Михайлівною Шульгою, є не просто його активними учасниками. За цей час вони вибороли 17 призових місць, із них 5 учнів мали дипломи І ступеня, 6 – другого і 6 – третього ступенів.

Цього року до скарбнички перемог додалися ще три найвищі нагороди! А здобули їх учениці, у яких і конкурсні роботи, і захист зроблені на досить високому рівні.

Тож щиро вітаємо:

Пивоваренко Віолету (10-М клас) – диплом І ступеня у номінації «Програмування»;

Желейкіну Аліну (10-М клас) – диплом І ступ ... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 158 | Дата: 08-Лис-2022

Вітаємо ученицю 5 класу Кацалап Мар'яну та її керівника Глущенко Юлію з перемогою в І Відкритому дистанційному багатожанровому марафоні мистецтв "Талановиті та незламні". Бажаємо подальших перемог та успіхів на сцені.

Категория: Конкурси | Просмотров: 139 | Дата: 30-Жов-2022

Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі, захисники й захисниці України. Це свято кожного, хто віддав учора і віддає сьогодні свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

На превеликий жаль, не судилося відзначити 14 жовтня 2022 ... Читати далі »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 156 | Дата: 14-Жов-2022

Шановні наші користувачі: учні, вчителі, батьки! Розпочався Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек,  який у 2022 році проходить під гаслом «В НАС ЄДИНА МЕТА – УКРАЇНА СВЯТА, НЕЗДОЛАННА НІКИМ І НІКОЛИ!». Місячник   спрямовано на популяризацію літератури, яка навчить наших користувачів гордо носити ім’я українця, пишатися причетністю до української культури, усвідомлювати  свою відповідальність за майбутнє  нашої України. В рамках місячника проходить акція «Подаруй книгу бібліотеці», виставки книг «Україна понад усе, єдина і незалежна», «Козацькому роду нема переводу», «Вітання з днем захисників та захисниць України».

   

... Читати далі »
Категория: Життя ліцею | Просмотров: 145 | Дата: 11-Жов-2022

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат.

У День Миру бажаємо всім спокою, процвітання і багатства. Миру в усьому – миру в сім’ях, миру в серцях та миру нашій рідній Україні!

 

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 129 | Дата: 21-Вер-2022

17 вересня біля Будинку культури в Ковалівці відбувся благодійний захід на підтримку ЗСУ.

Активними його учасниками стали вчителі та учні закладу.

Дякуємо нашим Збройним силам.

... Читати далі »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 89 | Дата: 20-Вер-2022

31 серпня заклад сколихнула страшна звістка. Внаслідок російського обстрілу загинув випускник ліцею 2017 року Литовченко Максим. Серед друзів та однокласники більш відомий як «Карась». Пишаємося нашим героєм, твоя жертовність була недаремна, Україна обов’язково переможе, і ти завжди будеш жити в наших спогадах.

Колектив ліцею висловлює співчуття родині Максима та всім хто знав нашого героя.

... Читати далі »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 96 | Дата: 02-Вер-2022

"Війна не вкраде нам свята", саме під таким гаслом відбулося свято першого дзвоника для наших 11 класників. Бажаємо майбутнім випускникам успіхів у навчанні та бути достойними синами і доньками України. Ви майбутнє нашої держави, пишаємося вашими здобутками та віримо у нові перемоги. Слава Україні та слава ЗСУ!

 

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 86 | Дата: 01-Вер-2022

18 серпня начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін в рамках перевірки шкіл на наявність укриттів перед початком 2022/2023 н.р. відвідав і наш заклад. Сьогодення ставить перед освітянами нові виклики, де найголовніше – це безпека дітей. Укриття працівниками закладу облаштовані й готові приймати учнів. Загалом там є все необхідне – світло, вода, аптечки. Проте Д. Лунін пообіцяв виділити кощти для вдосконалення укриття та розширення виходів.

Приємно відзначити, що очільник області відзначив відповідальний підхід всього колективу ліцею до створення комфортних умов для учасників освітнього процесу.

... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 109 | Дата: 22-Сер-2022

13-14 серпня 2022 року у межах робочої поїздки на Полтавщину до ПНПУ імені В. Г. Короленка та нашого ліцею завітав Сергій Захарін, державний секретар Міністерства освіти і науки України, доктор економічних наук, професор.

Він ознайомився з роботою закладу та підготовкою до нового навчального року, також відвідав музей імені А. С. Макаренка.

  ... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 112 | Дата: 15-Сер-2022

Фінішував цьогорічний Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Полтавську область у місті Київ представляли і шестеро наших учнів.

Це семикласниця Сокирко Владислава, яка захищала роботу в секції геоінформаційних систем та дистанційного зондування землі з темою «Моніторинг засобами ГІС та ДЗЗ екологічного стану Макухівського сміттєзвалища Полтавської області» (науковий керівник Пуденко Оксана Ростиславівна).

Ліцеїстка із 10-М класу Грек Анастасія у секції математики познайомила членів поважного журі із висновками і результатами роботи на тему ... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 132 | Дата: 15-Лип-2022

"Європа починається з тебе".

Під таким гаслом упродовж зими 2021 року проходила Євровікторина від Представництва Європейського Союзу в Україні.

Євровікторина — це всеукраїнська вікторина про Європейський Союз, що складається з 5 тематичних блоків, за які учні отримували квазікоіни. 100 найкращих гравців України здобули нагороди та цінні подарунки. Поміж них є учні 10-М класу Неїжмак Катерина та Пірогов Артур.

Вітаємо наших знавців у сфері міжнародних відносин та бажаємо їм подал ... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 142 | Дата: 24-Чер-2022

Цього року закінчили навчання у ліцеї сімнадцять учнів 11 математичного класу.

Свідоцтво з відзнакою отримав Олександр Маленко.

Попереду в них нові випробування: складання національного мультипредметного тесту та вибір майбутньої професії.

Бажаємо випускникам не боятися ніяких перешкод і досягати поставленої мети, творити майбутнє вільної незалежної України.

Вірш мами випускника Ярослава Гон ... Читати далі »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 132 | Дата: 18-Чер-2022

Війна триває. Життя триває теж. Попри складний час, виклики війни і непрості умови навчання дає свої плоди.

Для дев’ятикласників 17 червня 2022 року було особливим днем, адже відбулося вручення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти.

У 2021/2022 навчальному році базову освіту здобули 32 учні. Пивоваренко Віолетта, Шевченко Анастасія, Желейкіна Аліна отримали свідоцтва з відзнакою.

Приємно відзначити, що серед дев’ятикласників є переможці обласного конкурсу МАН, Міжнародного ... Читати далі »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 133 | Дата: 17-Чер-2022

Під час війни вийшов з друку збірник "Полтавщина: від давнини до сьогодення", в якому зібрані наукові та краєзнавчі статті.

"Діяльність археологічної школи Полтавського ліцею імені А.С.Макаренка" - стаття нашого вчителя історії, нині захисника незалежної України Сергія Васильовича Сапєгіна. В ній описується 20-річна історія роботи археологічних розкопок, гуртка, польової школи "BARBARICUM".

Щороку, за рахунок наполегливості, цілеспрямованості та ентузіазму дітей та керівника школи, поповнюється скарбниця історичних краєзнавчих надбань. У археологічній експедиції дослі ... Читати далі »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 129 | Дата: 11-Чер-2022

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 125 | Дата: 08-Чер-2022

1 червня наш ліцей радісно відкрив свої двері для учнів та внутрішньопереміщених осіб, які тимчасово проживають на території закладу.

Адже сьогодні в усьому світі відзначають День захисту дітей. То ж ми чудово провели час

у веселій компанії!

Діти - це диво, яке наповнює життя дорослого щирою радістю і теплотою. Тому так хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям. Щоб посмішки юних українців осявали нашу вільну та незалежну УКРАЇНУ.

... Читати далі »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 121 | Дата: 01-Чер-2022

Вишиванка - символ України,

Кожної великої родини,

Нашої історії та мови.

Залюбки вдягаєм її знову.

Всесвітній день вишиванки - міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні традиції українського одягу. Вишиванка - це один із символів, яким українець може вирізнятися серед інших націй світу. Вона сприяє єдності і культурному відродженню всього українського народу.

< ... Читати далі »
Категория: Життя ліцею | Просмотров: 125 | Дата: 19-Тра-2022