« 1 2 ... 13 14 15

  10-11 березня 2016 року відбулася  XV міжнародна науково-практична конференція «Педагогічна особистість А. С. Макаренка на перетині освітніх парадигм». Перший день роботи проходив на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка. Перед пленарним засіданням учасники конференції оглянули виставку педагогічної літератури, присвяченої пам’яті А.С. Макаренка: науковий доробок кафедри педагогічної майстерності та менеджменту імені І. А. Зязюна та творчі роботи студентів, поклали квіти до меморіальної дошки А. С. Макаренка, після чого відбулося відкриття  Лабораторії з вивчення і пропаганди педагогічної спадщини А. С. Макаренка та Науково-методичного центру «Школа місцевого і студентського самоврядув ... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 421 | Дата: 27-Бер-2016

   6 листопада 2015 року в приміщенні актової зали закладу відбулася загальношкільна батьківська конференція, на якій було обговорено важливі питання навчально-виховного процесу в гімназії та роль батьківської громадськості в справі навчання та виховання дітей. 
   У зборах взяли участь та виступили директор гімназії Шульга В.І. (виступ додається), лікар-педіатр Ковалівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Загоруйко Я.Л.,  нарколог ПЦРКЛ Чєрєваньов Є.В. та психолог Полтавського реабілітаційного центру «Вихід є» – Лютий Андрій Олегович.

... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 427 | Дата: 15-Лис-2015

  28 жовтня 2015 року на базі Полтавської обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей імені А.С.Макаренка відбувся обласний семінар-практикум для керівників районних (міських) методичних об'єднань вчителів фізики «Самоосвітня діяльність вчителя фізики в умовах оновлення змісту освіти».
  Мокляк Володимир Миколайович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри загальної педагогіки та андрагогіки Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, висвітлив питання «Самоосвітня діяльність вчителя в умовах освітніх реформ», а Олег Володимирович Кучеренко, методист відділу природничо-математичних дисциплін Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім.М.В.Острог ... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 467 | Дата: 29-Жов-2015

   15 жовтня учні нашого закладу зустрілися із випускником Ковалівської ЗОШ, бійцем батальйону «Азов», учасником бойових дій в зоні АТО Олефіренком Андрієм Миколайовичем. Він розповів про військові будні свого батальйону, про участь у боях і спецопераціях у Широкіно, Мар’їнці, Іловайську та інших населених пунктах зони бойових дій. На його думку, «…саме зараз відбувається народження української армії і гартуються справжні українські воїни».
   Старшокласники мали змогу поспілкуватися з гостем та почути відповіді на питання, що їх цікавили. По закінченню теплої зустрічі діти подарували подарунки, виготовлені своїми руками, та передали листи-побажання для українських воїнів.
   Сьогодні, як ніколи, ми мусимо бути єдиною міцно ... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 506 | Дата: 20-Жов-2015

   19 травня 2015 року на базі нашого закладу проходив обласний науково-практичний семінар «Самоосвітня діяльність вчителя математики в умовах оновлення змісту освіти». У ньому взяли участь науковці, методисти районних (міських) методичних кабінетів, керівники методичних об’єднань вчителів математики, вчителі математики. 
  На семінарі розглянули питання використання можливостей мережі Інтернет для організації самоосвітньої діяльності вчителів у міжкурсовий період (Кирилюк М.В., проректор ПОІППО ім.М.В.Остроградського), роль творчості як джерела самоосвіти педагога (Яланська С. П., доктор психологічних наук, професор ПНПУ імені В.Г.Короленк ... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 592 | Дата: 27-Тра-2015

  24  та 25 квітня 2015 року у закладі перебували гості з Українського фізико-математичного ліцею при Київському національному університеті імені Т.Г.Шевченка директор Горкавенко Володимир Миколайович та завуч Скляр Ірина Вільївна. Вони відвідали музей-заповідник А.С.Макаренка, познайомилися із нашою гімназією – спочатку з презентації десятикласників, а потім екскурсією по кабінетах, розповіли учителям про свій заклад і систему його роботи. Творча зустріч за круглим столом та обмін досвідом роботи із методоб’єднанням учителів математики, фізики та інформатики дали можливість виявити необхідність подальшої співпраці та надихнули усіх новими ідеями для подальшої роботи.
... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 434 | Дата: 27-Кві-2015

1-20 21-40 ... 241-260 261-280 281-287