« 1 2 ... 12 13 14 15 »
Категория: Життя ліцею | Просмотров: 549 | Дата: 02-Вер-2017

   Кожного року до гімназії прибувають все нові й нові учні, яких ми завжди радо зустрічаємо. Тому стало доброю традицією проводити для них 1 вересня «Вечір знайомств». У рамках зустрічі ми жартували, грали в інтерактивні ігри, співали, танцювали та знайомилися одне з одним. Справжньою окрасою заходу стали виступи художніх колективів нашого закладу.

  ... Читати далі »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 499 | Дата: 01-Вер-2017

Шукайте на сторінці  ЗАХОДІВ

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 544 | Дата: 28-Сер-2017

Запрошуємо на навчання до нашої гімназії учнів 5-9-х класів, конкурсні випробування для вступу відбудуться 29 червня 2017 року о 10 годині

Для успішного проходження випробувань пропонуємо вам зразки тестів та біографію А.С.Макаренка ... Читати далі »

Категория: Оголошення | Просмотров: 597 | Дата: 28-Тра-2017

Свято Останнього дзвоника відбудеться 26 травня 2017 року о 9 годині

 

Категория: Оголошення | Просмотров: 482 | Дата: 22-Тра-2017

   25 березня 2017 року на базі Полтавської обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей імені А.С. Макаренка відбулася надзвичайно яскрава освітня подія – (не)конференція mini-EdCamp Роltava-2017 «Нові формати освіти: навчаємо ефективно і з радістю».

   Даний захід проходив у рамках всеукраїнського руху ЕdCamp Ukraine та національного відбору «EdCamp in a Box». Метою (не)конференції стало поширення нових демократичних форматів і платформ для навчання та педагогічної взаємодії; надання ефективних освітніх інструмент ... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 543 | Дата: 29-Бер-2017


ВІТАЄМО Литовченко Валентину (учениця 7 класу), яка зайняла ІІ місце в номінації «Науково-дослідницька робота»

Обласного конкурсу для учнів 6-11 класів «Здорове життя – успіх буття»


ПІДКОРЮЄМО ВЕРШИНИ ДНІПРА

... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 655 | Дата: 27-Бер-2017

Полтавська обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей імені А.С.Макаренка протягом багатьох років тісно співпрацює з Полтавським відділенням Малої академії наук України. Кожного року учні закладу не тільки достойно захищають науково-дослідницькі роботи на обласному етапі конкурсу МАН, а й пристойно захищають честь Полтавської області на ІІІ Всеукраїнському рівні в м. Києві. Може, саме тому 09 березня 2017 року нашу гімназію відвідала делегація у складі: президента МАН України, члена-кореспондента НАН України Станіслава Довгого, ректора ПолтНТУ, президента По ... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 483 | Дата: 15-Бер-2017

   13 березня музей-заповідник А.С. Макаренка та Полтавська обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей імені А.С.Макаренка вшановує пам’ять педагога та письменника зі світовим ім’ям – Антона Семеновича Макаренка.

 В цьому році відзначали 129 річницю від Дня народження Антона Семеновича урочистостями біля пам’ятника, святковою лінійкою та концертом від учнів гімназії, майстер-класами від козацьких майстрів декоративно-прикладного мистецтва, екскурсіями, відкриттям виставки особистих речей А.С.Макаренка. До цих заходів залучалися праці ... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 479 | Дата: 14-Бер-2017

24 березня 2017 року запрошуємо всіх бажаючих на День відкритих дверей та День закладу

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ

Будемо раді бачити Вас у нашій гімназії.

Довідки за тел.

... Читати далі »

Категория: Оголошення | Просмотров: 578 | Дата: 02-Лют-2017

 9 грудня 2016 року у рамках  міжнародного семінару «Інноваційний університет і лідерство: сучасні виклики, концепти, моделі», який  провеодить Міжнародний фонд досліджень освітньої політики, факультет «Artes Liberales» Варшавського університету, Спілка ректорів вищих навчальних закладів України, управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради, Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, на базі нашої гімназії відбулося засідання на тему "Особливості адаптації студентів-переселенців до університетського середовища".

... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 458 | Дата: 16-Гру-2016

   28 листопада 2016 року учні закладу стали учасниками Всеукраїнської казначейської акції «Вишивана моя Україна».

   Наш український народ працьовитий, щедрий на таланти, здібний, обдарований. Якщо працювати – то до сьомого поту, якщо співати – то дзвінко, розложисто, якщо творити щось – то неповторно, захоплююче.

   Н ... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 450 | Дата: 29-Лис-2016

20 жовтня навчальний заклад та музей-заповідник А.С. Макаренка відвідали учасники міжнародного науково-практичного семінару «Базові принципи та механізми упровадження методики рефлексивного навчання «Філософія для дітей»», що проходить на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського. Серед учасників – ведучий семінару доктор філософії, професор Джінван Парк – завідувач відділу етики Кйонсанського Національного університету (Південна Корея), Президент Міжнародного об’єднання «Філософія для дітей країн Азії та Океанії», член Міжнародного товариства «Філософська освіта країн Азії та Океанії  у розвитку демократії» під егідою ЮНЕСКО. ... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 462 | Дата: 27-Жов-2016

 15 вересня  2016 року у  приміщенні Полтавської обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей імені А.С. Макаренка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури Полтавської обласної ради. На порядку денному розглядалися питання про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області, звільнення батьків від плати за утримання дітей в  інтернатних навчальних закладах комунальної власності та про стан роботи  з обдарованими дітьми та молоддю у 2015 – 2016 навчальному році. Учасники засідання познайомилися з основними аспектами системи роботи з обдарова ... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 418 | Дата: 19-Вер-2016

  21 вересня 2016 року до Полтавської обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей імені А. С. Макаренка завітали учителі інформатики, які проходять курсову перепідготовку в ПОІППО імені М. Остроградського, разом із методистом відділу природничо-математичних  дисциплін та технологій С. П. Шостею. Директор закладу В.І. Шульга не лише розповів гостям про наш заклад, а й провів їх навчальними кабінетами та територією. Досвідом роботи учителів кафедри природничо-математичних дисциплін поділилася учитель інформатики Шульга В. М. А учениця 10-М класу Новосьолова Тетяна виступила з результатами дослідження ... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 436 | Дата: 18-Вер-2016

   Школа завжди була, є і буде осередком не тільки знань, а й місцем, де з маленьких хлопчаків і дівчаток  виховують справжніх синів та дочок нашої держави. Людей, які розбудовують, розвивають і захищають нашу вітчизну від усіх, хто посягнув на її незалежність. Одним із таких учнів був капітан, заступник командира розвідувальної роти з озброєння 30-ї окремої механізованої бригади ЗСУ Шабля Михайло Ігоревич (1986 р.н.), який трагічно загинув, виконуючи свій громадянський обов’язок у зоні АТО 16 березня 2015 року. Тож 1 вересня 2015 року ковалівська громада, вчителі та учні Полтавської обласної гімназії-інтернату ім. А.С. Макаренка вшанували пам'ять героя відкриттям меморіальної дошки.

... Читати далі »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 249 | Дата: 04-Вер-2016

26 квітня 2016 року на базі нашого закладу відбувся обласний семінар-практикум для директорів на тему «Компетентнісний підхід до організації навчально-виховної роботи в загальноосвітньому інтернатному закладі».
   Першим заклад представив  директор В. І. Шульга, який,  зокрема, відзначив, що головною метою гімназії  є  створення належних умов для здобуття учнями глибоких і міцних знань, формування і розвиток соціально зрілої, творчої, компетентної особистості, упровадження нових технологій навчання, підготовка випускників до вступу у вищі навчальні заклади. Цій меті й підпорядковується робота усього педагогічного колективу, на це направлена управлінська й організаторська діяльність ад ... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 438 | Дата: 27-Кві-2016

 15 квітня, в рамках проведення тижня фізики та астрономії відбулась зустріч учнів 9–11 класів із журналістом ТРК Лтава, автором документальних стрічок про космонавтів Полтавщини Володимиром Дряпаком та полковником запасу Військово-космічних Сил і завідуючим музеєм авіації та космонавтики Андрієм Миколайовичем Пушкарєвим. Під час зустрічі учні дізналися багато цікавих фактів із світу космонавтики, подивилися відео-фрагменти про видатних космонавтів Полтавщини Г.Т.Берегового, П.Р.Поповича та наших земляків-винахідників у галузі ракетобудування та космонавтики. 

... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 420 | Дата: 27-Кві-2016

   З нагоди 95-ї річниці заснування під Полтавою дитячої трудової колонії імені М. Горького (завідуючим якої був А.С.Макаренка) в обласній бібліотеці ім. І.П. Котляревського пройшла конференція «Калейдоскоп часу», присвячена цій даті. Участь у підготовці заходу взяли учні та працівники Полтавської обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей ім. А.С.Макаренка та музею-заповідника А.С. Макаренка. Виступив перед присутніми відомий макаренкознавець, доктор педагогічних наук, завідувач кафедри педагогічної майстерності ПДПУ ім. В.Г. Короленка Андрій Володимирович Ткаченко. Участь у заході взяли також учнів та педагоги ЗОШ №10 м. Полтава та вихованці школи-інтернату №1. 
   Екскурсовод музею-заповідника Кривошапка Т.М. провела віртуальну екскурсію у 1920-й рік, розповіла як с ... Читати далі »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 509 | Дата: 27-Бер-2016