« 1 2 ... 9 10 11 12 »

   25 березня 2017 року на базі Полтавської обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей імені А.С. Макаренка відбулася надзвичайно яскрава освітня подія – (не)конференція mini-EdCamp Роltava-2017 «Нові формати освіти: навчаємо ефективно і з радістю».

   Даний захід проходив у рамках всеукраїнського руху ЕdCamp Ukraine та національного відбору «EdCamp in a Box». Метою (не)конференції стало поширення нових демократичних форматів і платформ для навчання та педагогічної взаємодії; надання ефективних освітніх інструмент ... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 404 | Дата: 29-Бер-2017


ВІТАЄМО Литовченко Валентину (учениця 7 класу), яка зайняла ІІ місце в номінації «Науково-дослідницька робота»

Обласного конкурсу для учнів 6-11 класів «Здорове життя – успіх буття»


ПІДКОРЮЄМО ВЕРШИНИ ДНІПРА

... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 479 | Дата: 27-Бер-2017

Полтавська обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей імені А.С.Макаренка протягом багатьох років тісно співпрацює з Полтавським відділенням Малої академії наук України. Кожного року учні закладу не тільки достойно захищають науково-дослідницькі роботи на обласному етапі конкурсу МАН, а й пристойно захищають честь Полтавської області на ІІІ Всеукраїнському рівні в м. Києві. Може, саме тому 09 березня 2017 року нашу гімназію відвідала делегація у складі: президента МАН України, члена-кореспондента НАН України Станіслава Довгого, ректора ПолтНТУ, президента По ... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 326 | Дата: 15-Бер-2017

   13 березня музей-заповідник А.С. Макаренка та Полтавська обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей імені А.С.Макаренка вшановує пам’ять педагога та письменника зі світовим ім’ям – Антона Семеновича Макаренка.

 В цьому році відзначали 129 річницю від Дня народження Антона Семеновича урочистостями біля пам’ятника, святковою лінійкою та концертом від учнів гімназії, майстер-класами від козацьких майстрів декоративно-прикладного мистецтва, екскурсіями, відкриттям виставки особистих речей А.С.Макаренка. До цих заходів залучалися праці ... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 333 | Дата: 14-Бер-2017

24 березня 2017 року запрошуємо всіх бажаючих на День відкритих дверей та День закладу

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ

Будемо раді бачити Вас у нашій гімназії.

Довідки за тел.

... Читати далі »

Категория: Оголошення | Просмотров: 403 | Дата: 02-Лют-2017

 9 грудня 2016 року у рамках  міжнародного семінару «Інноваційний університет і лідерство: сучасні виклики, концепти, моделі», який  провеодить Міжнародний фонд досліджень освітньої політики, факультет «Artes Liberales» Варшавського університету, Спілка ректорів вищих навчальних закладів України, управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради, Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, на базі нашої гімназії відбулося засідання на тему "Особливості адаптації студентів-переселенців до університетського середовища".

... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 303 | Дата: 16-Гру-2016

   28 листопада 2016 року учні закладу стали учасниками Всеукраїнської казначейської акції «Вишивана моя Україна».

   Наш український народ працьовитий, щедрий на таланти, здібний, обдарований. Якщо працювати – то до сьомого поту, якщо співати – то дзвінко, розложисто, якщо творити щось – то неповторно, захоплююче.

   Н ... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 303 | Дата: 29-Лис-2016

20 жовтня навчальний заклад та музей-заповідник А.С. Макаренка відвідали учасники міжнародного науково-практичного семінару «Базові принципи та механізми упровадження методики рефлексивного навчання «Філософія для дітей»», що проходить на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського. Серед учасників – ведучий семінару доктор філософії, професор Джінван Парк – завідувач відділу етики Кйонсанського Національного університету (Південна Корея), Президент Міжнародного об’єднання «Філософія для дітей країн Азії та Океанії», член Міжнародного товариства «Філософська освіта країн Азії та Океанії  у розвитку демократії» під егідою ЮНЕСКО. ... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 308 | Дата: 27-Жов-2016

 15 вересня  2016 року у  приміщенні Полтавської обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей імені А.С. Макаренка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури Полтавської обласної ради. На порядку денному розглядалися питання про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області, звільнення батьків від плати за утримання дітей в  інтернатних навчальних закладах комунальної власності та про стан роботи  з обдарованими дітьми та молоддю у 2015 – 2016 навчальному році. Учасники засідання познайомилися з основними аспектами системи роботи з обдарова ... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 292 | Дата: 19-Вер-2016

  21 вересня 2016 року до Полтавської обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей імені А. С. Макаренка завітали учителі інформатики, які проходять курсову перепідготовку в ПОІППО імені М. Остроградського, разом із методистом відділу природничо-математичних  дисциплін та технологій С. П. Шостею. Директор закладу В.І. Шульга не лише розповів гостям про наш заклад, а й провів їх навчальними кабінетами та територією. Досвідом роботи учителів кафедри природничо-математичних дисциплін поділилася учитель інформатики Шульга В. М. А учениця 10-М класу Новосьолова Тетяна виступила з результатами дослідження ... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 293 | Дата: 18-Вер-2016

   Школа завжди була, є і буде осередком не тільки знань, а й місцем, де з маленьких хлопчаків і дівчаток  виховують справжніх синів та дочок нашої держави. Людей, які розбудовують, розвивають і захищають нашу вітчизну від усіх, хто посягнув на її незалежність. Одним із таких учнів був капітан, заступник командира розвідувальної роти з озброєння 30-ї окремої механізованої бригади ЗСУ Шабля Михайло Ігоревич (1986 р.н.), який трагічно загинув, виконуючи свій громадянський обов’язок у зоні АТО 16 березня 2015 року. Тож 1 вересня 2015 року ковалівська громада, вчителі та учні Полтавської обласної гімназії-інтернату ім. А.С. Макаренка вшанували пам'ять героя відкриттям меморіальної дошки.

... Читати далі »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 106 | Дата: 04-Вер-2016

26 квітня 2016 року на базі нашого закладу відбувся обласний семінар-практикум для директорів на тему «Компетентнісний підхід до організації навчально-виховної роботи в загальноосвітньому інтернатному закладі».
   Першим заклад представив  директор В. І. Шульга, який,  зокрема, відзначив, що головною метою гімназії  є  створення належних умов для здобуття учнями глибоких і міцних знань, формування і розвиток соціально зрілої, творчої, компетентної особистості, упровадження нових технологій навчання, підготовка випускників до вступу у вищі навчальні заклади. Цій меті й підпорядковується робота усього педагогічного колективу, на це направлена управлінська й організаторська діяльність ад ... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 284 | Дата: 27-Кві-2016

 15 квітня, в рамках проведення тижня фізики та астрономії відбулась зустріч учнів 9–11 класів із журналістом ТРК Лтава, автором документальних стрічок про космонавтів Полтавщини Володимиром Дряпаком та полковником запасу Військово-космічних Сил і завідуючим музеєм авіації та космонавтики Андрієм Миколайовичем Пушкарєвим. Під час зустрічі учні дізналися багато цікавих фактів із світу космонавтики, подивилися відео-фрагменти про видатних космонавтів Полтавщини Г.Т.Берегового, П.Р.Поповича та наших земляків-винахідників у галузі ракетобудування та космонавтики. 

... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 294 | Дата: 27-Кві-2016

   З нагоди 95-ї річниці заснування під Полтавою дитячої трудової колонії імені М. Горького (завідуючим якої був А.С.Макаренка) в обласній бібліотеці ім. І.П. Котляревського пройшла конференція «Калейдоскоп часу», присвячена цій даті. Участь у підготовці заходу взяли учні та працівники Полтавської обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей ім. А.С.Макаренка та музею-заповідника А.С. Макаренка. Виступив перед присутніми відомий макаренкознавець, доктор педагогічних наук, завідувач кафедри педагогічної майстерності ПДПУ ім. В.Г. Короленка Андрій Володимирович Ткаченко. Участь у заході взяли також учнів та педагоги ЗОШ №10 м. Полтава та вихованці школи-інтернату №1. 
   Екскурсовод музею-заповідника Кривошапка Т.М. провела віртуальну екскурсію у 1920-й рік, розповіла як с ... Читати далі »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 358 | Дата: 27-Бер-2016

  10-11 березня 2016 року відбулася  XV міжнародна науково-практична конференція «Педагогічна особистість А. С. Макаренка на перетині освітніх парадигм». Перший день роботи проходив на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка. Перед пленарним засіданням учасники конференції оглянули виставку педагогічної літератури, присвяченої пам’яті А.С. Макаренка: науковий доробок кафедри педагогічної майстерності та менеджменту імені І. А. Зязюна та творчі роботи студентів, поклали квіти до меморіальної дошки А. С. Макаренка, після чого відбулося відкриття  Лабораторії з вивчення і пропаганди педагогічної спадщини А. С. Макаренка та Науково-методичного центру «Школа місцевого і студентського самоврядув ... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 272 | Дата: 27-Бер-2016

   6 листопада 2015 року в приміщенні актової зали закладу відбулася загальношкільна батьківська конференція, на якій було обговорено важливі питання навчально-виховного процесу в гімназії та роль батьківської громадськості в справі навчання та виховання дітей. 
   У зборах взяли участь та виступили директор гімназії Шульга В.І. (виступ додається), лікар-педіатр Ковалівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Загоруйко Я.Л.,  нарколог ПЦРКЛ Чєрєваньов Є.В. та психолог Полтавського реабілітаційного центру «Вихід є» – Лютий Андрій Олегович.

... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 285 | Дата: 15-Лис-2015

  28 жовтня 2015 року на базі Полтавської обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей імені А.С.Макаренка відбувся обласний семінар-практикум для керівників районних (міських) методичних об'єднань вчителів фізики «Самоосвітня діяльність вчителя фізики в умовах оновлення змісту освіти».
  Мокляк Володимир Миколайович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри загальної педагогіки та андрагогіки Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, висвітлив питання «Самоосвітня діяльність вчителя в умовах освітніх реформ», а Олег Володимирович Кучеренко, методист відділу природничо-математичних дисциплін Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім.М.В.Острог ... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 313 | Дата: 29-Жов-2015

   15 жовтня учні нашого закладу зустрілися із випускником Ковалівської ЗОШ, бійцем батальйону «Азов», учасником бойових дій в зоні АТО Олефіренком Андрієм Миколайовичем. Він розповів про військові будні свого батальйону, про участь у боях і спецопераціях у Широкіно, Мар’їнці, Іловайську та інших населених пунктах зони бойових дій. На його думку, «…саме зараз відбувається народження української армії і гартуються справжні українські воїни».
   Старшокласники мали змогу поспілкуватися з гостем та почути відповіді на питання, що їх цікавили. По закінченню теплої зустрічі діти подарували подарунки, виготовлені своїми руками, та передали листи-побажання для українських воїнів.
   Сьогодні, як ніколи, ми мусимо бути єдиною міцно ... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 352 | Дата: 20-Жов-2015