«Величний подвиг в ім’я людства – поза часом»
27-Вер-2016, 08:03

   З 19 по 23 вересня 2016 року Полтавська земля святкує 73-річницю визволення від німецько-фашистських загарбників у роки Другої світової війни.

   До святкових заходів та заходів приурочених вшануванню пам’яті загиблих долучилися і учні Полтавської обласної  гімназії-інтернат для обдарованих дітей імені А.С. Макаренка. 21 вересня учні 10-х класів закладу взяли участь у мітингу-жалобі присвяченому вшануванню жертв Стехівської трагедії 1943 року. Саме 21 вересня 73 роки тому німецькі окупанти відступаючи, під тиском радянських військ «зігнали» всіх людей села і тих хто просто був поруч до місцевої школи, де потім безжально спалили понад 460 осіб.

 

  Не зважаючи на прохолодну погоду учні з глибоким усвідомленням тієї страшної трагедії разом із присутніми схилили голови в скорботі вшановуючи пам'ять безвинно убієнних хвилиною мовчання.

  22 вересня учні гімназії разом із сільською громадою вшановували пам'ять всіх односельців, що трагічно загинули в роки Другої світової війни, звільняючи  Україну і Ковалівка від німецько-фашистських окупантів. До односельців звернулись: голова ради ветеранів – Пуденко Д.Г., сільський голова – Бублик О.В., директор ПОГІМ – Шульга В.І., які знову нагадали нам про ті страшні події 1943 року.

 

  Стало доброю традицією у закладі 23 вересня проводити конкурс-виставку квіткових композицій «Славімо Полтаву». У рамках конкурсу увага членів журі була спрямована не лише на естетичне оформлення композицій, але і на відповідність її назви. Результати конкурсу:

серед учнів 5-8 класів:

І місце – 6 і 7 класи

ІІ місце – 5 клас

ІІІ місце – 8 клас

серед учнів 9-11 класів:

І місце – 10-м клас

ІІ місце – 9-а та 10-і класи

ІІІ місце – 9-б клас

   У рамках заходів, присвячених дню визволення Полтавщини, вже вдруге було проведено День національного одягу. Учні закладу залюбки долучаються до цієї акції проявляючи свою любов та шану до Батьківщини.

   Цього ж дня для учнів 5-6 класів було проведено виховний захід «В моєму серці Україна», на якому діти, поділившись на команди «Патріоти», «Вільна Україна» та «Зірка» змагалися між собою на краще знання історії, культури, традицій українського народу. Захід пройшов жваво, а святкова атмосфера об’єднала усіх учасників заходу.

Категорія: Цікаві заходи та свята гімназії | Додав: ShulgaV
Переглядів: 314 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0