Тиждень української мови та літератури
18-Лис-2016, 20:42

   9 листопада уся українська громада святкувала День української мови та писемності. У нашій гімназії до цієї події традиційно приурочений тиждень української мови та літератури.

   Цього року учні закладу на чолі з учителями підготували святкову лінійку, взяли учать у різних конкурсах. Довгоочікуваним був і традиційний уже концерт-інсценізація  «Весь світ – театр, а люди в нім - актори», який готували учні 9-11 класів. А глядачами були і молодші школярі, і вчителі, і працівники закладу.

   Розпочав захід Левченко Дмитро з авторським віршем «А скрізь все маски, маски, маски…». Талановита молодь гімназії на сцені актового залу перевтілювалась у героїв відомих українських творів. Учні 9 класу підготувавли «Сватання на Гончарівці» Г.Квітки-Основ᾿яненка, 10-М класу – «Мартин Боруля» І.Карпенка-Карого, 10-І класу – «Кайдашеву сім᾿ю» І.Нечуя-Левицького, 11-М класу – «За двома зайцями» М.Старицького, а 11-І класу – «Пошились у дурні» М. Кропивницького. Окремою п᾿єсою, яка перепліталась з постановками класів, була гра ведучих.

   Цікавинкою цьогорічного тижня мови та літератури став профорієнтаційно-філологічний експеримент, у якому взяли участь учні 10-історичного класу. Протягом тижня вони підготували і провели 12 уроків української мови та літератури для учнів 6-7 та 10-х класів. Багато вражень і життєвих уроків отримали як новоспечені «учителі», так і ті, кого вони навчали.

  

 

 

Категорія: Цікаві заходи та свята гімназії | Додав: ShulgaV
Переглядів: 353 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0