Пролунав дзвінок останній
31-Тра-2017, 07:24

ПРОЛУНАВ ДЗВІНОК ОСТАННІЙ    

     26 травня 2017 року наша велика гімназійна родина зібралася на урочистій лінійці з нагоди завершення 2016-2017 навчального року.

   Теплий травневий ранок об’єднав на шкільному подвір’ї учнів, батьків, учителів, гостей свята, щоб підвести підсумки спільної роботи та побажати одинадцятикласникам щасливої дороги у самостійне життя.  Називаючи імена кращих за успішністю вихованців, переможців обласних та всеукраїнських олімпіад, конкурсу МАН та інших регіональних освітніх та спортивних конкурсів і змагань, директор закладу В.І. Шульга вкотре наголосив, що у Полтавській обласній гімназії-інтернаті для обдарованих дітей імені А.С. Макаренка навчаються обдаровані, талановиті учні, за якими – успішне майбутнє нашої України.

   Вшанувати обдаровану молодь гімназії-інтернату та вручити грамоти і грошові премії Полтавської обласної ради учням – переможцям всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН та їх вчителям, прибула Гажієнко Г.І. – заступник директора департаменту освіти і науки Полтавської ОДА.

 

 

 

 

 

  Ковалівський сільський голова О.В. Бублик нагородив щорічними преміями "Братів Бубликів" кращих учнів у вивченні української мови та літератури, історії і правознавства.

 

  Голова фермерського господарства «Благодать» А.С Капустян вкотре нагородив кращих учнів закладу за особливі успіхи у вивченні математики та інформатики.

  Почесне право дати останній дзвінок та запросити учнів на останній урок було надано першокласниці Щербаненко Марії та одинадцятикласнику Харитенку Артуру. А класні керівники випускних класів А.Ю. Сапегіна, Ю.О. Сапєгіна востаннє повели своїх вихованців за шкільні парти. Попереду їх чекає урок, тривалістю в життя.

 

   Тож щиро бажаємо усім випускникам нашої гімназії міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів!

Категорія: Цікаві заходи та свята гімназії | Додав: ShulgaV
Переглядів: 439 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0