НОВОРІЧНЕ СВЯТО
15-Січ-2017, 09:59

НОВОРІЧНЕ СВЯТО

   Закінчення першого семестру навчального року співпадає з довгоочікуваними новорічними та різдвяними святами, яких так чекають і діти, і дорослі, тим більше, що попереду багатообіцяючі зимові канікули. Але жоден семестр у жодній школі не закінчується абияк! Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік – це свято, коли чудеса трапляються щосекунди.

   Весь цей час діти залюбки готувалися до свята: прикрашали класні кімнати, розмальовували вікна в холі закладу,  складали сценарії виступів.

   Діти-сироти та позбавлені батьківського піклування 27 грудня побували на святі Головної ялинки області у драматичному театрі імені М.В. Гоголя де переглянули виставу «Дванадцять місяців»

   29 грудня для учнів 5-8 класів був проведений Новорічний ранок «Простоквашино». Цього ж дня учні 9-11 класів стали активними учасниками казкового дійства «Чарівні пригоди Мальвіни». Разом із Мальвіною  у пошуках новорічної вечірки відправилися усі учасники.  Мандруючи  різними вимірами, вони потрапляли у казки: «Білосніжка та семеро гномів», «Царівна Несміяна», «Холодне серце», «Вечори на хуторі біля Диканьки». Карнавальний вечір  традиційно закінчився святковою дискотекою. Діти отримали багато задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів, проявили увагу, спритність, ерудованість у конкурсах та вікторинах. Сподіваємось, що цей святковий настрій залишиться у них надовго!

   Дирекція закладу вітає усіх із прийдешніми святами, дякує усім хто долучився до проведення новорічних заходів у закладі та виносить подяку ТОВ «Дукла» і керівнику фермерського господарства «Ваці» Є. І. Мартиненку та  приватним підприємцям села Ковалівки Лінській О.М., Товкайлу М.Д., Литовченко Н.О., і села Залізничне: Маслаку С.П., Радьку В.О. за солодкі подарунки нашим учням.

    

   

Категорія: Цікаві заходи та свята гімназії | Додав: ShulgaV
Переглядів: 653 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0