Місячник пропаганди здорового способу життя
07-Бер-2017, 12:23

Місячник пропаганди здорового способу життя

 

  

   З цією метою у нашому закладі проходив місячник пропаганди здорового способу життя.

   Була проведена загальношкільна лінійка «Молодь обирає здоровий спосіб життя»; класні години, бесіди, круглі столи на теми: «Проблеми підліткового тютюнопаління», «Дія нікотину на організм людини»; конкурс на кращий кросворд та плакат із Основ здоров’я серед учнів 5-8 класів.

   На перервах учні переглядали відеоролики та мультиплікаційний фільм «Азбука здоров’я». Для учнів 5-6 класів був проведений розважальний захід «Подорож до країни чистоти та здоров’я», учні 9-11 класів в рамках вечору «Ми за здоров’я» закликали всіх дбати про себе шляхом відмови від шкідливих звичок.

   Для учнів 7-8 класів було проведено виховний захід «Ні шкідливим звичкам», під час якого виступили агітаційні бригади.

  Для учнів молодшої школи, представниками комітетів культури і відпочинку було організовано веселі рухливі перерви, де молодші школярі у формі гри отримували знання про здоров’я та здоровий спосіб життя.

  Вчителі фізичного виховання проводили рухливі ігри з дітьми, естафети, шкільні змагання із загальної фізичної підготовки та бадмінтону. Команди учнів 10-х та 11-х класів змагалися у спортивній грі «Козацькі розваги».  Згідно з графіком працювали спортивні гуртки.

 

 
 
 
 
Категорія: Цікаві заходи та свята гімназії | Додав: ShulgaV
Переглядів: 842 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
avatar