Місячник оборонно-масової роботи
08-Чер-2017, 15:22

Місячник оборонно-масової роботи та патріотичного виховання

   З 27 квітня по 27 травня 2017 року у нашому закладі проходив місячник оборонно-масової роботи та патріотичного виховання. У рамках місячника проводилися різноманітні цікаві та змістовні заходи.

   5 травня учасники художньої самодіяльності організували та провели концерт для жителів села у Будинку культури, де особливими гостями були ветерани Другої Світової війни, учасники АТО, голова ради ветеранів ковалівської сільської ради Пуденко Д.Г. Глядачі у залі мали змогу побачити і почути вокальні, хореографічні та драматичні номери, у виконанні учнів гімназії.

   8 травня педагогічний та учнівський колективи гімназії вшанували пам'ять загиблих односельчан у роки Другої світової війни у центрі села Ковалівка біля обеліску невідомому солдату. Саме тут, у своїй промові В.І. Шульга вкотре наголосив, про необхідність пам’ятати ті жахливі події 1941-1945 рр. та нагадав про страшні події, які зараз відбуваються на сході нашої держави. Юнаки та дівчата 10-х класів долучилися до дійства, декламуючи вірші на згадку про тих, хто загинув.

   11 травня учні 5-6 класів мали змогу поспілкуватись із головою ради ветеранів ковалівської сільської ради Д.Г. Пуденком в рамках виховної години «Пам’ятаємо – не забудемо». Дмитро Григорович розповів дітям про жахіття, які відбувалися у часи війни. Школярі із захватом, але водночас із острахом слухали та запитували ветерана знов і знов про війну.

   Третій рік поспіль 12 травня було проведено День національно-патріотичного виховання. В цей день, окрім традиційних уроків для учнів 9-10 класів було проведено окремі уроки-лекції, які читав полковник ЗСУ Кравченко І. В. Пообіді учні закладу організовано взяли участь у конкурсі «Строю і пісні», який був присвячений пам’яті Михайла Шаблі – випускника нашого закладу, що трагічно загинув у зоні АТО у березні 2015 року. Згідно рішення членів журі, місця у конкурсі розподілились наступним чином:

   Середня вікова категорія:

І місце - 7 клас

ІІ місце – 6 клас

ІІІ місце – 5 клас

   Старша вікова категорія:

І місце – 10-І

ІІ місце – 10-М

ІІІ місце – 8 клас , 9-А

   А кращими командирами стали учениця 7-го класу Косинська Марина та учень 10-І класу Уліщенко Давид.

Категорія: Цікаві заходи та свята гімназії | Додав: ShulgaV
Переглядів: 260 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0