Mini-EdCamp Роltava-2017
03-Кві-2017, 15:23

   25 березня 2017 року на базі Полтавської обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей імені А.С. Макаренка відбулася надзвичайно яскрава освітня подія – (не)конференція mini-EdCamp Роltava-2017 «Нові формати освіти: навчаємо ефективно і з радістю».

   Даний захід проходив у рамках всеукраїнського руху ЕdCamp Ukraine та національного відбору «EdCamp in a Box». Метою (не)конференції стало поширення нових демократичних форматів і платформ для навчання та педагогічної взаємодії; надання ефективних освітніх інструментів освітянам Полтавщини.

   На mini-EdCamp Роltava-2017 завітали представники Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації, учителі, вихователі дошкільних навчальних закладів, директори загальноосвітніх навчальних закладів, викладачі та студенти педагогічних вищих навчальних закладів, громадські діячі, методисти та викладачі ПОІППО ім. М.В.Остроградського, – усі, хто прагне змін, і докладає до цього чимало зусиль!

   Програма (не)конференції була насичена за змістом і формами. Учасники мали можливість познайомитися з ТРВЗ-педагогікою на проблемній дискусії Марка Меєровича та майстер-класі від Ольги Ангелової, побувати на інтерв'ю з компетенцій у Алли Коняєвої, долучитися до робототехніки разом з Максимом Бурлаєм, пофілософствувати на тренінгу Наталії Гавриш і Олени Ліннік, ознайомитись із інноваційною методикою поєднання репу з класичною літературою Артема Лоїка, обговорити проблеми громадянської освіти з Остапом Стасівим, а також розкрити роль електронних сучасних засобів з Ольгою Бойко, ознайомитись із застосуванням метафоричних карт з Тетяною Момот, зануритись у атмосферу американського уроку з Janet Nguyen. Педагоги вчилися разом з Наталією Кривко створювати мультфільми, використовувати методи проектів у навчанні англійської мови на майстер-класі Таїсії Хрипливої, завітали до «Кінокласу16.com.ua» Віктора Комісарова, познайомилися з уроками фінської освіти для українських школярів Наталії Тягай.  

   Не менш захоплюючими були вчительські секції та екскурсія до музею Антона Макаренка. Експерти Швейцарсько-українського проекту “Підтримка децентралізації в Україні” Despro та команда EdCamp Ukraine провели особливі сесії, на яких обговорено концепцію Нової української школи та ініціативу з дебюрократизації. Під час (не)конференції mini-EdCamp Роltava-2017 проведено благодійну акцію “Учительство дітям: Творимо разом”, яка об’єднала зусилля вчительства Полтавщини, навколо актуальних проблем дітей, які потребують особливої уваги.

 

Категорія: Цікаві заходи та свята гімназії | Додав: ShulgaV
Переглядів: 398 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0