ГОВОРИМО АНГЛІЙСЬКОЮ!
09-Лют-2017, 16:31

ГОВОРИМО АНГЛІЙСЬКОЮ!

   От і завершується оголошений Президентом України Петром Порошенко Рік англійської мови в Україні, адже для кожної людини, яка прагне побудувати хорошу кар'єру, розширювати межі свого спілкування, черпати новітню інформацію з першоджерел, відкривати нові життєві перспективи і врешті-решт урізноманітнювати своє життя і зробити його більш цікавим – вивчення англійської мови просто необхідне.

   Вивченням англійської мови переймаються і учні нашого закладу. Вони завжди із захопленням долучаються до будь-яких позакласних заходів із англійської мови. Так 14 грудня 2016 року на загальношкільній лінійці було оголошено про завершення року англійської мови в Україні. З цієї нагоди протягом тижня учні 1-11-х класів презентували свої знання у різноманітних формах роботи: учні початкової школи співали пісні та розповідали римівки англійською;  учні 5-7 класів читали вірші про родину, школу та дозвілля; старшокласники втілювали свої знання у творах на тему: «Перспективи вивчення англійської мови у сучасному світі»; шестикласники виявляли свій інтерес до спорту англійською під час відкритого уроку «Sport in our life». Веселі музичні перерви розважили учнів, а загальне виконання улюблених англійських новорічних пісень додало особливого святкового колориту.

   Змістовно та цікаво пройшов виховний захід: «Let’s speak English» для учнів 8-11 класів: до учнів закладу завітали не лише мешканці англомовних країн, презентуючи себе, а й герої із відомих літературних творів – Міккі  Маус, Мері Поппінс, Гаррі Потер, Шерлок Холмс та інші.  Десятикласниця Дуброва Євгенія, яка займається дослідженням творчості  Френка О’хари – представника Нью Йоркської поетичної школи,  поділилася із присутніми своїми науковими напрацюваннями. Запальні ірландські танці від хореографічного колективу «Стимул», неповторний гумор і чудові новорічні пісні, виконані мовою оригіналу,  перенесли усіх присутніх до англомовного середовища Великобританії.

 

Категорія: Цікаві заходи та свята гімназії | Додав: ShulgaV
Переглядів: 276 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0