День Закладу
28-Бер-2017, 15:01

   24 березня 2017 року у закладі відбулося святом вшанування обдарованої молоді нашої гімназії та їх наставників «Ми – надія твоя, Україно». Привітати переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін, ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН та інших конкурсів та змагань прибули Андрій Олефіренко – помічник народного депутата України Ю.В. Бублика, голова благодійного фонду «Відродження добра» Н.О. Веревська, директор ПП «Гулівер» Каращук М.М. та голова ради закладу Березній В.М.


 

   Також у цей день ми вітали переможців у номінаціях, що щорічно визначаються шляхом таємного голосування серед учнів та учителів. У номінації «Найвищі досягнення у навчанні» перемогу здобула десятикласниця Дуброва Євгенія; перемога у номінації «Золоті руки» дісталася теж учениці 10-го класу Гурі Любові; кращими акторами нинішнього навчального року стали Левченко Дмитро та Жиган Владислав; володарями номінації «Чарівний голос» були представниці 10-х класів Лобач Олександра та Пізняк Ольга; вперше за скільки років перемога у номінації «Олімпійський резерв» дісталася хореографічному колективу «Стимул», які неодноразово здобували перемогу у відкритих чемпіонатах із «Черліденгу» не лише на теренах Полтавщини, але і у Дніпрі, Харкові, Сумах. Переможцем у номінації «Найвищі досягнення у навчанні» стала учениця 7-го класу Литовченко Валентина.

 

   Чудовим подарунком для всіх присутніх стали виступи вихованців вокального, хореографічного та драматичного гуртків, танцювальних колективів «Стимул» і «Шарм» і юних гумористів.

   Гадаємо, що цю зустріч наші виконавці та гості заходу запам`ятають як радісну, чудову подію, яка викликала у всіх гарний настрій та позитивні емоції.

 

Категорія: Цікаві заходи та свята гімназії | Додав: ShulgaV
Переглядів: 402 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0