ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ
19-Жов-2016, 14:31

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

   В цей чудовий, осінній день ми хочемо привітати всіх наших хлопців, чоловіків зі святом Дня захисника України та Дня українського козацтва, яке ми святкуємо 14 жовтня.

   Не випадково для святкування цього свята обрано День Святої Покрови, адже вона здавна була покровителькою козаків. Це дуже важливе свято для нашого народу, бо саме козацтво відіграло надзвичайну роль у становленні нашої держави.

   З цієї нагоди у закладі були проведені різноманітні цікаві заходи. Учні 5-8 класів взяли участь у грі «Козацькі забави», учні 9-11 класів провели святкові вечори по класам.

   Уже не вперше  12 жовтня 2016 року ми зустрічали дорогих гостей  – учасників АТО Олефіренка Андрія та Бугрія Андрія. Зі словами вітання зверталися директор закладу Шульга В.І. та учасники художньої самодіяльності зкладу. На передодні свята учасники АТО отримали в дарунок обереги, що були зроблені дітьми на уроках трудового навчання.

  13 жовтня учениці 11-х класів підготували святкову лінійку до Дня захисника України. Хвилиною мовчання вшанували усіх тих хто поліг за свободу та незалежність нашої України. Учні гімназії Качан Наталія та Жиган Владислав отримали право покласти квіти до меморіальної дошки Михайлу Шаблі – випускнику нашого закладу, який трагічно загинув, виконуючи свій обов’язок, на Сході країни.

  Цього ж дня усі бажаючі дівчатка могли долучитися до акції «Привітай юнака – майбутнього козака!», залишивши привітання на загальношкільній листівці у холі закладу.

Категорія: Цікаві заходи та свята гімназії | Додав: ShulgaV
Переглядів: 303 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0