ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА
07-Бер-2017, 12:50

ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

    День святого Валентина для школярів щорічно проводиться у кожному навчальному закладі, і його із  нетерпінням чекає кожен.

   Для учнів нашого закладу це завжди особливий день. Напередодні свята починає працювати вітальна пошта. У холі гімназії цілодобово стоїть скринька від Валентина. Тож усі бажаючі мають змогу передати вітання щирі слова вдячності, дружби та любові до оточуючих, які згодом Купідон із своєю свитою вручає за призначенням.

   Цього року проходила також виставка творчих тематичних робіт, яку підготували учні закладу разом із учителем Каращук В.М.

   До Дня Святого Валентина у закладі проведено розважальне шоу «Мій зможе», у якому брали участь учні 9-11 класів. Гра складалася з семи конкурсів:"Збери м’ясорубку", «Косметика», «Знайди пару», "Перебери взуття", "Повна склянка", "Відгадай марку авто", "Склади карту України". У фіналі зустрілися дві, як виявилося, найсильніші пари – Вікторія та Владислав, 11-І  клас, та Андрій і Вікторія, 11-М клас. Боротьба точилася до останнього. Та перемогу здобула пара 11-І класу. Вітаємо їх! Переможці були нагороджені грамотами, сувенірами і солодкими подарунками.

 

 
Категорія: Цікаві заходи та свята гімназії | Додав: ShulgaV
Переглядів: 312 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0