ЧУДОВІ МИТТЄВОСТІ СВЯТА
27-Гру-2016, 12:53

ЧУДОВІ МИТТЄВОСТІ СВЯТА

   Кожного року діти гімназії із нетерпінням чекають на прихід новорічних свят і, не лише тільки тому, що будуть подарунки та приємні враження від різноманітних шкільних заходів, а й тому, що знову вкотре до закладу завітають студенти Полтавського музичного училища імені Миколи Лисенка, щоб привітати учнів зі святом Святого Миколая .

   Цього разу діти мали змогу стати глядачами мюзиклу «Снігова королева», у якому головна героїня Герда, у пошуках Кая, долала різні труднощі і відвідала не одну казку. Яскраві костюми, чудова акторська гра та неперевершений вокал студентів  створювали атмосферу свята.

   Наприкінці зустрічі учні нашого закладу звернулися до гостей зі словами вдячності, подарували їм пам’ятні сувеніри та разом виконали пісню Наталії Май «А ми бажаємо вам добра». Ну і, звичайно ж, загальне фотографування та селфі  з артистами надовго збереже у пам’яті  ту казкову мить.

  Також у День Святого Миколая  до наших учнів завітали творчі колективи Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді із інтерактивною виставою «Лист Святому Миколаю». Учні не  були звичними глядачами, вони приймали активну участь у розвагах, разом із героями дійства долали усі перешкоди на шляху до зустрічі із Святим Миколаєм.

   Цього ж дня у ролі Святого Миколая до нас завітав  керівник фермерського господарства «Ваці» Мартиненко Євген Іванович. Він привітав усіх зі святом та вручив для учнів та педагогічного колективу гімназії  солодкі подарунки.

   Адміністрація закладу виносить подяку всім тим, хто долучився до організації та змістовного проведення заходів до дня Святого Миколая.

 

  

  

  

  

Категорія: Цікаві заходи та свята гімназії | Додав: ShulgaV
Переглядів: 303 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0