Андріївські вечорниці
27-Гру-2016, 12:47

АНДРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ

   Одним із особливих виховних заходів гімназії, на який чекають учні старших класів, є «Вечір на Андрія». Гостинна їдальня радо приймала  всіх, хто полюбляє гадання та ворожіння, веселі конкурси та забави, запальні українські танці і, звісно ж, смачні  варенички. Свято проходило за народними звичаями.    

  Особливу атмосферу створило святкове оформлення залу, що раптом перетворився на українську світлицю.  Усі учасники дійства були одягнені в українські костюми та традиційні вишиванки. А запросила всіх до себе господиня свята Бабенко Тетяна. Вона розповіла усім,  як у старовину відзначали одне з найцікавіших і найтаємничіших свят – День Андрія Первозванного.

   Особливого колориту додавали пісні, танці, гуморески, театралізовані сценки, а цікаві найрізноманітніші гадання об'єднали усіх присутніх. Ми переконані в тому, що саме завдяки таким заходам, відроджуються українські традиції, звичаї, та міцніє зв’язок поколінь.

   То ж сподіваємося, що наші учні пам'ятатимуть, любитимуть і продовжуватимуть українські народні традиції ще багато років.

            

 

Категорія: Цікаві заходи та свята гімназії | Додав: ShulgaV
Переглядів: 251 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0