Україна – Мати Героїв

   Указом президента України від 11 лютого 2015 року встановлено щорічне відзначення Дня Героїв Небесної Сотні 20 лютого.  За майбутнє українського народу стояли справжні герої, котрі віддали найцінніше – своє життя. За це їх нарекли Небесною Сотнею. Серед героїв – як зовсім юні, так і вже сиві люди з усіх куточків України – від сходу до заходу, від півдня до півночі. Небесна Сотня об’єднала в собі народ усієї Соборної України.
   Учнівський та педагогічний колективи закладу також долучились до заходів присвячених вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні.
   «Україна – мати героїв» саме ці слова стали ключовими для всіх з 20 по 27 лютого 2016 року. Тиждень пам’яті розпочався загальношкільною лінійкою, хвилиною мовчання вшанували всіх тих, хто поклав життя заради світлого, щасливого майбуття для України.  
   Серед учнів закладу провели конкурс творів на тему: «Україна – мати героїв». Вчителями української мови та літератури було визначено авторів –переможців найкращих творів на задану тематику. 
В приміщенні  бібліотеки відкрито куточок пам’яті Героїв Небесної Сотні  та проведена виховна бібліотечна година для учнів 5-го класу.
   У актовій залі проведено виховний захід для учнів 9-11 класів під однойменною назвою, на який було запрошено учасників  Майдану та АТО Олефіренка Андрія Миколайовича і Бугрія Андрія Юрійовича. Окрім цікавої розповіді про події 2013-2014 років, гості вручили для бібліотечного фонду книги нашого земляка Дмитра Коряка, який трагічно загинув виконуючи свій людський обов’язок – захищати рідну землю і народ від загарбників. Під час зустрічі члени гуртків художнього спрямування провели пам’ятний концерт для гостей та учнів закладу. 

 


ДЕНЬ КОХАННЯ ТА КРАСИ

   День святого Валентина для школярів щорічно проводиться в кожному навчальному закладі, і його із  нетерпінням чекає кожен. Адже навіть молодші школярі обмінюються валентинками і дарують одне одному подарунки та море позитиву. 
   Для учнів нашого закладу це завжди особливий день. Напередодні свята починає працювати вітальна пошта. У холі гімназії цілодобово стоїть скринька від Валентина. Тож усі бажаючі мають змогу передати вітання,   щирі слова вдячності, дружби та любові до оточуючих, які згодом Купідон із своєю свитою вручає за призначенням. 
   Учні 9-10 класів підготували вітальні стінгазети. Вихователі Литовченко А.Ю. та Пуденко В.П. разом із своїми вихованцями десятикласниками провели вечір для старшокласників: «Під знаком Купідона». Супер-парою вечора стали Литовченко Максим та Нетребська Влада.


ДОРОГИ, ЯКІ НАС «ОБИРАЮТЬ»

   З метою просвітницької роботи щодо попередження правопорушень серед учнівськоі молоді 17 лютого 2016 року  у нашому закладі відбулася  зустріч учнів 5-9-х класів із начальником сектору молодіжної превенції Полтавського відділу поліції головного управління національної поліції Полтавської області капітаном Шараєм Артемом Борисовичем. 
   Учні прослухали лекцію на тему: «Дороги, що нас «обирають»», переглянули навчальне відео про життя малолітніх правопорушників після скоєння злочину та їх перебування у місцях позбавлення волі. Також діти взяли активну участь в обговоренні питань, що були для них цікавими.


МІСЯЧНИК ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

   Про здоров'я потрібно піклуватися завжди. Треба знати що для нього корисне, а що шкідливе. Який шлях веде до розквіту сили й краси, а який – у прірву. 
   З цією метою у нашому закладі проходив місячник пропаганди здорового способу життя.
   Була проведена загальношкільна лінійка «Молодь обирає здоровий спосіб життя»; класні години, бесіди, круглі столи на теми: «Проблеми підліткового тютюнопаління», «Дія нікотину на організм людини»; конкурс на кращий кросворд із Основ здоров’я серед учнів 5-8 класів, де переможцями стали  п’ятикласники Гончеров Ярослав, Галаган Богдан, Колісник Едуард та конкурс на кращу агітаційну стіннівку серед старшокласників. Перемогу здобула учениця 9-А класу Гура Любов. 
   На перервах учні переглядали відеоролики та мультиплікаційний фільм «Азбука здоров’я». Для учнів 5-8 класів був проведений розважальний захід «Подорож до країни чистоти та здоров’я».
   Вчителі фізичного виховання проводили рухливі ігри з дітьми, естафети, шкільні змагання із загальної фізичної підготовки та бадмінтону.  Згідно з графіком працювали спортивні гуртки.
   Учасники хореографічного колективу «Стимул» під керівництвом Кацалап Інни Олександрівни брали участь у Відкритому чемпіонаті м. Харкова із черліденгу, де здобули ряд перемог.