ОСІННІЙ БАЛ 2015

Чарівна і неповторна осіння пора. Невимовні пахощі наповнюють прохолодне повітря. І щоб кожен міг насолодитися останніми акордами золотої осені наш заклад уже другий рік поспіль проводить свято Осіннього балу.
   Кожен із присутніх мав можливість повеселитися, проявити фантазію, побувати на показі мод та покружляти в ритмі чарівного, ніжного вальсу.
   Наше свято відвідали випускники, серед них – Дуванов Костянтин та Цокурова Єлизавета, які минулого року здобули звання Короля та Королеви балу 2014. У цьому році вони мали можливість відчути себе в ролі суддів свята.
   Всі класи на чолі з головними парами боролися за звання «Містер та Міс Осінь 2015». Для цього в конкурсній програмі було представлено 6 цікавих, оригінальних танцювальних флешмобів. Присутні поринули в атмосферу казкового вальсу кожної пари конкурсантів. А також традиційний конкурс програми – «Попелюшка» –  сукні виготовлені з паперових ящиків. дивлячись на кожне вбрання, розумієш, що для його створення потрібно не лише фантазія, а й величезний труд  і талант.

 


   Тож наприкінці свята наші судді одноголосно присвоїли звання «Містер та Міс Осінь 2015» парі № 6 Загоруйку Володимиру та Гавриленко Ірині від родини 11-М класу. Також було обрано найактивнішу пару – Рєзнік Роман (11-М клас) та Незвієцька Таліна (11-І клас).
   І, звичайно, найголовніша подія нашого вечора  –  це обрання чарівних  Королеви та Короля балу 2015.
   Кожен із присутніх мав можливість проголосувати за своїх фаворитів. Тож звання Короля балу 2015 здобув Уліщенко Давид (9-А клас), а Королевою балу 2015 стала Гонтар Валерія (9-А клас).

   

   Організатори свята виносять велику подяку класним керівникам 9-А та 9-Б класів за відданість своєму класному колективу.