НОВОРІЧНА ФЕЙЄРІЯ 

   Закінчення першого семестру навчального року співпадає з довгоочікуваними новорічними та різдвяними святами, яких так чекають і діти, і дорослі, тим більше, що попереду багатообіцяючі зимові канікули. Але жоден семестр у жодній школі не закінчується абияк! Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік – це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. 
   У рамках тижня дитячої творчості з 14 грудня у закладі проходила виставка творчих учнівських робіт. Серед різноманіття цікавинок  можна було помилуватися малюнками Дзиги Олесі, Мигаль Віолети, Левченка Дмитра та Савінової Валерії; зачаровували погляд витинанки, ляльки-мотанки, вироби за технологією оригамі, штучні ялинки та топіарії. Неймовірне враження на дітей справили роботи переможця  обласного конкурсу декоративно-прикладного мистецтва «Розмай дитячих мрій» Радіоненка Олександра: пластилінові акули та динозаври виглядали як справжні.

 

   Весь цей час діти залюбки готувалися до свята: прикрашали класні кімнати, розмальовували вікна в холі закладу,  складали сценарії виступів. 
   24 грудня пройшов конкурс на краще святкове оформлення класних кімнат серед учнів середньої та старшої школи. Серед учнів середніх класів перемогу здобули п’ятикласники. Проте було надто складно одноголосно визначити переможця серед учнів 9-11 класів, адже вони настільки творчо і неординарно підійшли до виконання завдання. Тому журі вирішило нагородити  одразу трьох переможців – 9-й, 11-і та 11-м класи. За свої старання та креативний підхід вони отримали цінні подарунки.
   Діти-сироти та позбавлені батьківського піклування 24 грудня побували на святковій губернаторській ялинці у драматичному театрі імені М.В. Гоголя, де не лише переглянули виставу про новорічні пригоди Буратіно, а й отримали солодкі подарунки.
   Наші школярі разом із їх класними керівниками також здійснили екскурсійні поїздки до м. Полтава. Зокрема 23, 24 та 28 грудня  учні 5-8 класів відвідали Палац дитячої та юнацької творчості і взяли участь у розважально-ігровій програмі «Новорічний супертетріс».
   25 грудня для учнів 5-8 класів був проведений Новорічний ранок «В гостях у казки». Цього ж дня учні 9-11 класів стали активними учасниками казкового дійства «У пошуках Кая». Разом із Гердою  до королівства Сніжної королеви за Каєм відправилися усі учасники, минаючи царства «Мавпенят», «Малинівки», «Диканьки» та ін. Карнавальний вечір  традиційно закінчився святковою дискотекою. 

 

   

  

   Всі учні з нетерпінням чекали цього дня. Чекали і дочекалися!  Діти отримали багато задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів, проявили увагу, спритність, ерудованість у конкурсах та вікторинах і звичайно ж, новорічні подарунки. Сподіваємось, що цей святковий настрій залишиться у них надовго!

 

   Адміністрація закладу вітає усіх із прийдешніми святами, дякує усім хто долучився до проведення новорічних заходів у закладі та виносить подяку Левченку Дмитру, Гурі Любові, Савіновій Валерії та Гезю Давиду за активну участь та допомогу в святковому оформленні вікон.