Випускний вечір 2016

   У житті кожної людини є моменти та дні, котрі запам’ятовуються назавжди. Саме таким днем для 39 випускників нашого закладу стало свято Випускного вечора, що відбулося 28 травня. Позаду випробування ЗНО з української мови, математики, історії, попереду – складний вибір майбутньої професії без місця на помилку. 
   За високі досягнення у навчанні Чорноус Станіслава та Накісько Тетяна були нагороджені Золотими медалями. Ряд випускників отримали Похвальні грамоти за особливі досягнення у вивченні окремих предметів.
   На святі був присутній Народний депутат України Юрій Васильович Бублик. Він щиро привітав випускників, вчителів і батьків із закінченням навчального року, зичив їм удачі, здійснення  мрій, надій і сподівань.
   Настанові слова директора закладу, зворушливі виступи батьків випускників, класного керівника  нікого не залишили байдужими. Адже пройдено важливий етап у житті, де гартувалася особистість перемогами та невдачами, успіхами та помилками; де панувала міцна шкільна дружба, котра відтепер буде випробовуватися часом.
   Після офіційної частини вечора, випускники показали свої таланти: пісні, інсценізації спогадів із шкільного життя, авторські вірші про друзів, останній шкільний вальс. З посмішками та сльозами на очах учні подякували своїм батькам та вчителям за всі свої 11 років шкільної ери. Маємо надію, що всі мрії та сподівання цих прекрасних юнаків та дівчат здійсняться!