ВИПУСКНИЙ БАЛ

Сьогодні ми зібрались для прощання.
Все в нас і смутком, й радістю дзвенить.
Це свято зрілості, і свято розставання,
І майбуття прекрасна світла мить.

   Тридцятого травня випускні вечори відшуміли по всій Україні, не була виключенням і наша гімназія. Саме тоді настало для наших одинадцятикласників останнє шкільне свято – випускний бал. Вони провели його у колі рідних, учителів та друзів-однокласників. Ми провели у далеку дорогу 50 учнів 11-х класів. Приємно відзначити, що восьмеро з них отримали шість Золотих (Гизила Євгеній, Дереча Наталія, Канцедал Георгій, Слинько Руслана, Чамара Артем, Черненко Тетяна) та дві Срібні медалі (Ворона Богдан, Рябець Таміла).
   Кожного випускника привітали не лише директор, класний керівник , а й батьки, родичі, сусіди, друзі. Зі словами вітання та найкращими побажаннями до дітей-випускників та їхніх батьків звернувся голова Полтавської обласної ради Петро Васильович Ворона. Дуже зворушливим і щирим був виступ класних керівників Раїси Іванівни Новак та Юлії Олександрівни Сапєгіної. 
   Хвилюючим був цей день не лише у дітей. Не менше хвилювалися і їхні батьки. Відчували, як шалено б’ється серце, а то і зовсім десь зникав його стукіт, бо у вирій життя полетять їх пташенята.
   Нажаль, час минув дуже швидко. Тепер наших випускників чекає ЗНО та вступ до обраних вузів. Тож побажаємо їм успіхів у подальшому житті, натхнення, наполегливості та міцного здоров’я.