ТИЖДЕНЬ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

   26 сiчня по 31сiчня 2015 року був проведений тиждень «За здоровий спосіб життя».
   Розпочався тиждень з загальношкільної лінійки, на якій виступила агітбригада учнів 5-гокласу під керiвництвом заступника директора iз ВР Колiсник О.С.
   Бесіди з учнями 5-11-х класів «Проблеми підліткового тютюнопаління»,  «Дія нікотину на організм людини» були проведені під час виховних годин класними керівниками.
   Практичним психологом Чипенко Ỉ.В.було проведено з дітьми анкетування «Проблема шкідливих звичок для підлітка», а також відбувся конкурс  малюнків «Я обираю  здоров’я» та конкурс на кращий кросворд про здоровий  спосіб життя серед учнiв 5-7 класiв, перемогу здобула учениця 7 кл. Мирна Анастасiя.
   Бібліотекарем Музикант Н.П. була створена виставка літератури «Здорова  дитина –  здорова  нація», де кожен учень мав змогу ознайомитися з виданнями на цю тематику.
   Представники «Пресцентру» пiд час перерв демонстрували відеофільм «Азбука здров’я».  Вчитель фізичного виховання Брижак Л. Ỉ. протягом тижня проводила рухливі ігри з дітьми, естафети.  Згідно з графіком працювали спортивні гуртки.
   По завершенню тижня пройшли позакласнi заходи для учнiв 5-8 кл. гра-спектакль «Подорож до краïни чистоти та здоров’я» - перемогу отримала  команда  шестикласникiв, для учнiв 9-11кл. пройшов вечір «Молодь обирає здоров’я»