Табір праці та відпочинку "Едельвейс" 2015 

   З 02 по 19 червня учні 10-х класів нашого закладу були залучені до роботи табору праці та відпочинку з цілодобовим перебуванням «Едельвейс». Колективна праця, нові враження від поїздок, пішохідні екскурсії стежками рідного краю та ще багато цікавого чекало на десятикласників. Саме спільними справами та ще більшим згуртуванням учнівського колективу розпочалося літо 2015 для 40 майбутніх випускників школи.
   Кожен день у таборі був насичений новими подіями, враженнями, почуттями. За час табірної зміни діти  краще пізнали один одного, навчилися працювати у колективі, дізналися багато цікавого, розкрили свої таланти та вподобання.
   З метою  пізнання історії та сучасності Полтавщини була організована екскурсія до м. Полтава. Парк «Перемога»,  Корпусний та Сонячний парки, вулиця Жовтнева, Біла альтанка радо вітали гостей міста в окрасі цвітіння квітів та сонячного дня. Цікавою сторінкою знайомства із культурним життям Полтави стала поїздка десятикласників до Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В. Гоголя на перегляд ексцентричної комедії на 2 дії «За двома зайцями» (за мотивами М. Старицького).
   Досить змістовними були різноманітні інтелектуальні та пізнавальні заходи, до підготовки яких долучалися й самі учні. Так, 18 червня була проведена гра «Я люблю Україну», в рамках якої десятикласники мали змогу показати свої знання та проявити ерудицію по знанню історії, географії, мови, культури своєї Батьківщини, створити позитивну атмосферу за допомогою української пісні. 
17 червня була здійснена екскурсійна поїздка до смт. Диканьки. Бузковий гай, дуби часів Мазепи, Миколаївська церква, виставкові зали Диканського історико-краєзнавчого музею імені  Д.М. Гармаша, Тріумфальні ворота як історичний символ Диканьки та її неповторна прикраса – ніщо не залишило школярів байдужим. 
   У день закриття табору «Едельвейс» відбулася урочиста лінійка. Вихованці поділилися враженнями та відзначили, що цей період був  змістовним, цікавим, насичений незабутніми подіями, знайомствами та враженнями.
   Сподіваємося, безтурботне шкільне літо – 2015 для десятикласників буде таким же змістовним, як і його початок.