27 травня у нашому закладі пройшло радісне і одночасно сумне свято «Останнього дзвоника». Він продзвенів для нас, нагадуючи про те, що ми завершили навчальний рік, здобули певний багаж знань і стали на рік дорослішими. Востаннє продзвенів він для наших одинадцятикласників і покликав їх у незвідану дорогу майбутнього.
    Випускники у супроводі маминих рушників востаннє прийшли на шкільне подвір’я  в якості учнів, у повному складі.
   На святі були присутні депутат Полтавської обласної ради, голова комісії з питань освіти та науки Шевчук Сергій Миколайович, методист відділу освіти Полтавської районної державної адміністрації Стасовська Олена Михайлівна та Ковалівський сільський голова Бублик Олександр Васильович, які зі словами вітання звернулися до педагогічного та учнівського колективу закладу. Зокрема Шевчук С. М. вручив грамоти і грошові винагороди обласної ради учням, які здобули перемоги у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін та ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН та вчителям. О.В. Бублик нагородив учнів преміями «Братів Бубликів» за високі досягнення у вивченні української мови і літератури, історії України та правознавства.
   Директор закладу Шульга В.І. привітав усіх із успішним закінченням навчального року та вручив учням Похвальні листи за високі досягнення у навчанні.
   Особливого колориту святу додали виступи колективів художньої самодіяльності та слова-звертання випускників.
   Ми щиро дякуємо нашим гостям за те що завітали до нас, за привітання та  грошові нагороди і сподіваємось, що ці відзнаки стануть стимулом у досягненні чергових висот.