СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

   Ось і настав цей день – день прощання із рідною гімназією. Хто назавжди покине поріг закладу, а хто лише на три місяці. Попереду незвідана даль.  Позаду – батьківський поріг, розквітла калина, протоптана стежка у шкільному дворі, незрадлива мамина усмішка зі сльозою на щоці… Знайти себе, своє місце у житті, вирости і вижити, бути завжди людиною – що є святішого і дорожчого? 
   Подвір'я гімназії майоріло різнобарв'ям квітів, святковим вбранням, добрими і щирими посмішками.
   Уся шкільна родина зібралася на традиційне свято останнього дзвоника.
   Директор закладу Шульга Валерій Іванович привітав учнів, вручив похвальні грамоти за особливі успіхи у навчанні. Довгоочікувані дипломи та грошові винагороди обласної ради отримали ті, хто стали переможцями ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін та ІІ етапу конкурсу-захисту учнівських робіт МАН. 
До вітань директора приєднався сільський голова Олександр Васильович Бублик та вручив грошові премії учням за особливі успіхи у вивченні правознавства, історії України, української мови та літератури.
   Зворушливі і щирі виступи прозвучали від батьків одинадцятикласників. По-особливому виступили найменші учні, розповідаючи дотепні вірші, вітаючи випускників із святом.
   Слово відповіді взяли одинадцятикласники. Звучали слова подяки вчителям, батькам, мрії про майбутнє.