Знову з призами

   2 листопада 2019 року у м. Полтава пройшов відкритий кубок полтавської області з черліденгу, у якому взяли участь команди міст Харкова, Дніпра, Одеси, Сум та населених пунктів Решетилівки і Ковалівки. Загалом кілька сотень спортсменів. Складно було конкурувати з командами високого рівня. Цим напрямком у нашому закладі уже багато років займається учитель фізичної культури та керівник хореографічного гуртка Троцька Інна Олександрівна, яка весь свій вільний час  приділяє своїм вихованцям. Тому і маємо відмінні результати. Продовження...


Змагання з черліденгу

   24 лютого 2019 року на базі Комунального закладу “Полтавська гімназія №6» відбувся чемпіонат із черліденгу серед школярів міста Полтави та Полтавської області. Понад 120 учасників взяли участь у цих змаганнях. Змагання пройшли у різних номінаціях: соло, дуети, квартети і групові виступи. Також для глядачів та учасників були проведені показові виступи майстрів спорту України із черлідингу.

   Чемпіонат перетворився у феєричне, захоплююче свято краси та енергії, грації та досконалості, де всі команди показали високий рівень майстерності. Зокрема наші учениці – Коротіна Поліна (6кл.) та Самойленко Даша (10кл.) здобули абсолютну перемогу та отримали дипломи першого ступеня у номінаціях данс соло та джаз соло. Маслак Вікторія – ІІ місце серед юніорів. У напруженій боротьбі наша "Стимул данс" команда виборола загальне третє командне місце.

   Вітаємо усіх учасників команди у складі Нос Е., Сапєгіної М., Шевченко Є., Пискун М., Коротіної П., Пивоваренко В., Галатченко А., Лінської Є., Качан М., Маслак В., Мирошниченко В., Запари А., Хоменко А., Драч К. з перемогою, а разом з ними і керівника колективу Троцьку І.О. Саме вона започаткувала цей танцювальний напрям у нашому закладі і привила любов дітей до черліденгу.

 

 


"Вільна боротьба - найсильніший і найцікавіший вид спорту"

   Саме так для районної газети говорить наш дев’ятикласник Максим Поляков. На свій юний вік Максим вже бронзовий призер Чемпіонату України з вільної боротьби, чемпіон області в своїй ваговій категорії, йому присвоєний перший дорослий розряд з цього виду спорту. За свої досягнення хлопець має понад десять медалей, грамоти й подяки різних рівнів.

   Свою найбільшу нагороду Максим отримав цього літа, з чим ми його і вітаємо!


Відкриття футбольного поля

   8 грудня 2017 року на запрошення Коломацького сільського голови Євгенія Почечуна завітала у Коломацьке на відкриття футбольного поля і наша юна футбольна команда «Промінь».  У цей день пройшла перша гра між командами Ковалівки, Коломацького і Степного. Команди майбутніх об’єднаних громад показали вищий футбольний клас. Наші ж хлопці посіли ІІ місце.

   Ми щиро радіємо їх здобуткам. Адже це лише початок. Переконані в тому, що наших футболістів неодмінно чекає успіх.


ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ  ІЗ ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ

    Учні нашої гімназії не лише здобувають міцні знання, а й розвивають себе в спорті. На базі закладу працюють різні спортивні гуртки, які діти дуже полюбляють.

   Одним з таких гуртків є гурток «Мистецтво самозахисту» під керівництвом директора ДЮСШ Ільченка Володимира Миколайовича. Його вихованці неодноразово доводили першість серед інших шкіл району та області як в командному рейтингу, так і в індивідуальних схватках. Цього разу ми вітаємо восьмикласника Полякова Максима, який 18 листопада 2017 року, беручи участь у чемпіонаті України із вільної боротьби у ваговій категорії 57 кг., що проходив у м. Хмельницькому, посів ІІІ місце.


Вітаємо спортсменів закладу

   21 жовтня 2017 року наші спортсмени-борці взяли участь у Відкритому чемпіонаті України  із нового для них виду змішаних єдиноборств «БУ-ДО», присвяченому пам’яті воїна-афганця Євгенія Вязовченка,  показавши відмінний результат. Дехто спробував себе і в дружніх схватках, де вага між учасниками може значно різнитися. То ж вітаємо наших юнаків із вагомими здобутками:

Поляков Максим (8 клас) – І місце у ваговій категорії до 60кг.;

Колісник Максим (5 клас) – І місце у ваговій категорії до 50кг.

                                         ІІ місце у ваговій категорії до 60 кг.;

Пуденко Віктор (5 клас) – ІІ місце у ваговій категорії до 40кг.

   Зараз хлопці готуються до обласного етапу змагань, що проходитиме 4 листопада 2017 року у м. Полтава. Побажаємо їм гідно представити наш заклад і повернутися додому із перемогою.


 


ЗІ СПОРТОМ У СЕРЦІ

   Вітаємо наших борців, які вкотре здобули перемогу на спортивному олімпі. Цього разу  вони брали участь у Відкритому чемпіонаті Полтавського міського центру позашкільної освіти з вільної боротьби серед юнаків та дівчат. Учениці 5-го класу Крайник Альбіна та Німчин Богдана отримали дипломи за перше та третє місця.


І ЗНОВУ НАШІ ПОПЕРЕДУ!

   14 жовтня 2016 у м. Полтава на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка проводилися обласні змагання із черліденгу. Данс-команда нашого закладу «Стимул» під керівництвом Інни Троцької посіла І місце. Ми вітаємо Гонтар Валерію, Бублик Анну, Пивоваренко Антоніну, Містюк Валерію, Івіну Єлизавету із перемогою! Попереду нові змагання та турніри. То ж бажаємо вам  виступити як найкраще і повернутися у стіни рідного закладу чемпіонами.