Дитяча організація "Школа лідерства"


Голова учнівського самоврядування - 2017

   Учнівське самоврядування – одна зі складових навчально-виховного процесу нашого закладу. Саме завдяки учням у гімназії завжди панує доброзичлива атмосфера та піднесений настрій. Невід’ємною частиною виховання та навчання є ініціативи учнів та учнівського самоврядування, які втілюються в життя завдяки підтримці та допомозі вчителів.

   В 2017-2018 навчальному році вже вкотре було обрано нового голову дитячої організації «Школа лідерства». Спільним голосуванням учнівського та педагогічного колективу, яке відбулося 6 жовтня, серед 4 кандидатів на цю посаду було обрано Уліщенка Давида, учня 11-І класу, а його замісником стала Северин Дарія, учениця 10-І класу.

   Згідно регламенту проведення таких заходів, 9 жовтня, на лінійці учнями-переможцями у виборчих перегонах було складено урочисту присягу на вірність та відданість гімназії та її учням і вчителям. Присягу складали на статуті гімназії та статуті дитячої організації «Школа лідерства», що в свою чергу додало учням більшого усвідомлення відповідальності перед виборцями.

   Дирекція, педагогічний та учнівський колективи щиро вітають переможців, та бажають їм наснаги, терпіння і невичерпної енергії в цій нелегкій праці.

 


ВИБОРИ ГОЛОВИ ПРАВЛІННЯ УС

   Вибори голови правління учнівського самоврядування нинішнього навчального року пройшли успішно. Ми мали п’ятьох кандидатів на пост голови молодіжної організації «Школа лідерства», що діє у нашому закладі із 2012року. 17 жовтня усі учні 5-11-х класів могли долучилися до загальношкільних виборів. Незалежна комісія, до якої входили члени комітетів учнівського самоврядування, провели підрахунок голосів. Із значним відривом перемогу здобув учень 10-М класу Базавлук Валентин, а його заступником стала учениця 10-І класу Бублик Анастасія.

   21 жовтня під час урочистої лінійки Валентин, прийнявши присягу голови, став повноправним керівником молодіжної організації учнівського самоврядування.

   Тож вітаємо Валентина Базавлука із перемогою. Бажаємо йому творчого натхнення, успіхів та  реалізації задумів.