Відповідно до плану заходів закладу з реалізації Закону України щодо протидії булінгу з 12 лютого по 12 березня 2020 року проходив місячник з протидії булінгу в освітньому середовищі під  гаслом «Разом проти Булінгу».

   В рамках місячника проходили різноманітні просвітницькі заходи – години психології «Стоп Булінг» для учнів 5-11 класів, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу щодо таких аспектів: запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування), формування небайдужості до проблеми булінгу тощо; перегляд відеороликів з антибулінговою тематикою для учнів ліцею - “Зупиніться!!! МОЯ Історія про Булінг і Кібербулінг”. Для учнів середніх класів  було проведено заняття з елементами тренінгу “Не допускай насилля над ближнім – будь толерантним”, організовано виставку дитячих малюнків на тему: “Шкільному булінгу скажемо – НІ!”, у холі ліцею оформлено стенд «СТОП булінг».

   Завершився місячник з профілактики  булінгу виступом  психолога на батьківських зборах, яка пояснила батькам що таке боулінг, надала корисні правила-поради для профілактики і подолання випадків цькування. У закладі постійно діє консультативний пункт «Скринька довіри». Створено комісію з розгляду випадків булінгу. На сайті ПОНЛІМ у вільному доступі розміщено інформацію щодо процедури подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяви про випадки булінгу (цькування), порядок реагування на доведені випадки булінгу та відповідальність осіб, причетних до цього.

Запобігання булінгу 

План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладі освіти

Порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування) в закладі освіти

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в закладі освіти та відповідальність осіб, причетних до булінгу (цькування)