У вересні, коли природа чарує своєю красою, до нас приходить свято Першого дзвоника. Позаду – чудові канікули, а попереду – новий навчальний рік. Ось і у нашому закладі пройшло свято Першого дзвоника. Гімназія радо зустрічала своїх учнів. Цього року до закладу вступило багато нових дітей.      

   Привітати колектив гімназії-інтернату зі святом завітали народний депутат України Юрій Васильович Бублик та голова ради закладу Вікторія Миколаївна Березній. Зі словами вітання до учнів та гостей також звернувся директор гімназії Шульга Валерій Іванович, який вручив похвальні листи за особливі успіхи у навчанні учням 10-х класів та привітав усіх із початком нового навчального року. Він зазначив, що особливо важливим буде цей рік для одинадцятикласників. Адже їм незабаром доведеться обирати свій шлях у житті. Валерій Іванович побажав усім учням з гідністю нести звання гімназиста, досягти висот і стати повноцінними громадянами, патріотами нашої неньки – України.

      Особливо хвилюючим моментом свята, було покладення квітів до меморіальної дошки Михайла Шаблі, випускника нашого закладу, що трагічно загинув в зоні АТО, і продовжуючи тему патріотизму з піснею «Помолюсь за Україну» виступила учениця 10-і класу Лобач Олександра та хореографічний колектив «Стимул».

      Традиційно виступ першокласників та одинадцятикласників завершився врученням пам’ятних подарунків від старшокласників малечі, які з нетерпінням чекали першого дзвоника. Виступ Коротіної Поліни з піснею «Перший дзвоник» лиш підбадьорив усіх присутніх. І ось, ця мить… Перший дзвоник, що дає відлік новому навчальному рокові. Його дали учень 11-М класу Литовченко Максим та учениця 1 класу Сапєгіна Марія. Вони повели за собою всіх учнів закладу на перший урок, де вже кожен відчув себе частинкою великої шкільної родини.