Директор наукового ліцею-інтернату Шульга Валерій Іванович

Заступник директора з навчально-виховної роботи Василенко Аліна Василівна

Заступник директора з навчально-методичної роботи — Щербина Антоніна Миколаївна

Заступник директора з виховної роботи Колісник Оксана Сергіївна

На даний час заклад повністю укомплектований педагогічними  кадрами. Із 34 педагогічних працівників 33 мають вищу педагогічну освіту, а за кваліфікаційними категоріями: 10 вчителів мають вищу категорію, 13 – І категорію. Педагогічне звання "учитель-методист" мають 4 учителя; "старший учитель" – 10, "старший вихователь" – 2 вихователі. Учитель історії Сапєгін С.В. має звання "Заслужений учитель України". Також педагоги закладу мають державні нагороди: значки «Відмінник народної освіти УРСР», «Відмінник освіти України», нагрудні знаки Міністерства освіти і науки України «Антон Макаренко» та «Василь Сухомлинський; Грамоти Міністерства освіти і науки України.

Навчальні предмети викладають лише фахівці. 5 педагогічних працівників у цього року успішно пройшли атестацію.

Методичні формування – кафедра природничо-математичних дисциплін, кафедра філологічних і суспільно-гуманітарних дисциплін, методичне об’єднання вихователів, клуб класних керівників “Творчість” – працювали стабільно, згідно затверджених планів.

Освітня і навчально-методична діяльність педагогічного колективу у  2020/2021 навчальному році спрямована на виконання науково-методичної проблеми "Організація навчально-дослідницької, дослідницько-експериментальної, наукової і пошукової діяльності в закладі".

Станом на 01.09.2021 року у закладі вакантна посада вихователя.

 

Учителі математики

 Шульга Валентина Михайлівна, Каращук Валентина Миколаївна, Загреба Наталія Валеріївна, Гривачевська Ірина Анатоліївна, Пуденко Марина Миколаївна

Учителі української мови та літератури

 Кацалап Оксана Вікторівна, Пузир Яна Вікторівна, Щербина Антоніна Миколаївна

Учителі зарубіжної літератури

 Щербина Антоніна Миколаївна, Григор’єва Світлана Олексіївна

Учителі англійської мови

 Сапєгіна Юлія Олександрівна, Колісник Оксана Сергіївна, Василенко Аліна Василівна

Учитель німецької мови  Григор’єва Світлана Олексіївна
Учителі історії та правознавства  Сапєгін Сергій Васильович, Сапегіна Анна Юріївна
Учителі інформатики

 Шульга Валентина Михайлівна, Загреба Олександр Іванович, Лихошвай Алла Григорівна,

 Загреба Наталія Валеріївна

Учителі фізики  Шульга Валерій Іванович, Пуденко Марина Миколаївна, Загреба Олександр Іванович
Учитель біології  Пуденко Оксана Ростиславівна
Учитель природознавства  Пригода Інна Василівна
Учителі основ здоров’я  Пуденко Оксана Ростиславівна, Пашко Людмила Федорівна
Учитель географії  Глухота Віталій Олександрович
Учителі хімії  Лихошвай Алла Григорівна, Лоцько Михайло Іванович
Учитель музики та художньої культури  Поляшенко Віра Анатоліївна
Учителі фізичної культури

 Брижак Людмила Іванівна, Піддубна Дар’я Віталіївна

Учителі трудового навчання  Каращук Валентина Миколаївна, Загреба Олександр Іванович
 Учителі Захисту України  Сапегіна Анна Юріївна, Лоцько Михайло Іванович
Психолог  Пригода Інна Василівна (093-491-75-86)
Педагог-організатор  Лоцько Михайло Іванович
Вихователі  Порохня Лариса Федорівна, Пивоваренко Наталія Володимирівна, Пуденко Ірина Кельдієрівна, Ткаченко Галина Миколаївна, Каращук Валентина Миколаївна, Григор’єва Світлана Олексіївна, Поляшенко Віра Анатоліївна, Глухота Віталій Олександрович

Не порушуючи традицій

В рамках традиційних екскурсійних поїздок на День вчителя, наш колектив відвідав місто Горішні Плавні.

Похмура дощова погода не завадила отримати багато позитивних емоцій від музею Полтавського гірничо-збагачувального комбінату, майданчику кар’єру та оглядової екскурсії по місту.

Також відвідали одне з найдавніших поселень в Україні село Келеберда, в якому розміщені Преображенська церква на кам’янистому мисі Дніпра, пам’ятник Тарасу Бульбі, граніт “Камінь Любові".

 


Святкова поїздка

Напередодні професійного свята, колектив нашого закладу вирішив здійснити екскурсійну поїздку до міста Харкова. Саме там 6 жовтня 2018 року у екопарку Фельдмана відкрився «Бал хризантем». Понад сорок тисяч квіток цього виду прикрашали клумби та галявини. Особливо вабили погляд скульптури тварин та архітектурні композиції, оздоблені ними.

У цей день ми також відвідали парк розваг імені Горького, що є візитівкою міста. Гарна погода та чудова компанія  ̶  це все що було нам потрібно для відпочинку і налаштування до подальшої  продуктивної праці. Поїздка відбулася завдяки допомозі братів Бубликів і помічника нардепа Олефіренка А.М. Колектив ліцею дякує їм за такий чудовий подарунок.


Пізнаємо нове

Незабутні враження отримали працівники закладу від поїздки до міста Дніпро. 30 вересня напередодні відзначення Дня працівника освіти ми отримали море позитиву від спільної цікавої подорожі та набралися творчої наснаги для подальшої роботи.

Чудовий погожий день дав нам змогу сповна оцінити масштаби міста, помилуватися красотами набережної Дніпра, долучитися до історичної спадщини в історичному музеї імені Дмитра Яворницького, познайомитися із частинкою єврейської культури у центрі «Мінора», пізнати космос у Аерокосмічному центрі, поринути у спогади дитинства та юності у музеї ретро-автомобілів.

Колектив закладу щиро дякує ПП Єрмоленку Костянтину Миколайовичу за допомогу у здійсненні поїздки. Ми глибоко переконані в тому, що приємні спогади ще довго будуть зігрівати наші серця.

 


Відпочинок потрібен усім

Першого липня 2015 року педагогічний колектив Полтавської обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей імені А.С. Макаренка здійснив поїздку до Регіонального ландшафтного екопарку О. Фельдмана.   Екзотичний зоопарк, унікальні рослини та мальовничі пейзажі не залишили байдужими жодного з учасників екскурсії.  Надзвичайний острів живої природи подарував яскраві емоції та справив приємне враження.