Освіта є ключовим елементом національної безпеки держави, а людина – це найцінніший її актив. І ми сьогодні маємо перетворити освіту на чинник економічного зростання, джерело національної єдності, засіб соціального просування кожного громадянина, а школа покликана вирішувати основне своє завдання: сформувати модель сучасного випускника, здатного до життя в складних умовах, що складаються в державі, бути конкурентоспроможним на ринку праці, мати життєво необхідні знання, уміння та навички.

   2020/2021 навчальний рік закінчили 186 учнів, серед яких із високим рівнем навчальних досягнень і нагороджені Похвальними листами 16 учнів 5-8 та 10 класів, а саме:

 п’ятикласники – Галушка Андрій, Каблукова Вікторія, Найденко Поліна, Сапєгіна Марія, Тарасова Дарина,  Шевченко Юлія, Щербаненко Марія, Пискун Марія

 шестикласники - Вобла Анастасія, Сокирко Владислава, Тер-Вандарян Даніїл;

 восьмикласники - Баштанник Єлизавета, Желейкіна Аліна, Пивоваренко Віолета, Уліщенко Савелій;

 десятикласникиМаленко Олександр.

   31 учень 9-их класів одержали свідоцтво про здобуття базової загальної середньої освіти звичайного зразка та 2 учнів 9-А класу Грек Анастасія та Пірогов Артур отримали свідоцтва про здобуття базової загальної середньої освіти з відзнакою.

   Із 42 випускників 11-х класів нагороджені медалями «За високі досягнення у навчанні» 7 учнів, а Похвальними грамотами «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів» нагороджено 10 випускників 2021 року.   Детальніше про медалістів

   Крім того, у кожному класі є багато учнів, які також виявляють бажання вчитися, старанність та наполегливість і мають достатній та високий рівень знань. Таких учнів в нашому закладі – 106.  За підсумками річного оцінювання бали початкового рівня отримали лише 4 учні закладу.