Освіта є ключовим елементом національної безпеки держави, а людина – це найцінніший її актив. І ми сьогодні маємо перетворити освіту на чинник економічного зростання, джерело національної єдності, засіб соціального просування кожного громадянина, а школа покликана вирішувати основне своє завдання: сформувати модель сучасного випускника, здатного до життя в складних умовах, що складаються в державі, бути конкурентоспроможним на ринку праці, мати життєво необхідні знання, уміння та навички.

   2019/2020 навчальний рік закінчили 197 учнів, серед яких із високим рівнем навчальних досягнень і нагороджені Похвальними листами 14 учнів 5-8 класів та дев’ять десятикласників, а саме:

  п’ятикласникиВобла Анастасія,  Самохатько Тіна,  Сокирко Владислава, Хоменко Аліна,  Тер-Вандарян Даніїл;

  шестикласники - Лінська Єлизавета;

  семикласники Баштанник Єлизавета, Желейкіна Аліна, Пивоваренко Віолета, Уліщенко Савелій;

  восьмикласники - Кривошапка Діана,  Грек Анастасія,  Лисько Анастасія та Пірогов Артур;

  десятикласниціДиченко Вікторія,  Литовченко Валентина, Халява Катерина, Тепайкіна Дарія, Кущій Богдана, Шевченко Оксана, Демченко Ростислав, Тимошенко Аліна, Кучеренко Юлія, Любіченко Олег.

   20 випускників 9 класу одержали свідоцтва про здобуття базової загальної середньої освіти, на жаль, свідоцтв з відзнакою у нас немає.

   Із 41 випускника 11-х класів нагороджені золотимм медалями «За високі досягнення у навчанні» 2 учениці: Крупа Анжела  та Фоменко Альона, а Рибачик Анастасія нагороджена срібною медаллю «За досягнення у навчанні». Похвальними грамотами «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів» нагороджено 12 випускників 2020 року.   Детальніше про медалістів

   Крім того, у кожному класі є багато учнів, які також виявляють бажання вчитися, старанність та наполегливість і мають достатній та високий рівень знань. Таких учнів в нашому закладі – 107.  За підсумками річного оцінювання балів початкового рівня в учнів закладу немає.