Ось уже й закінчилася осіння пора, настав час зимових чудес. Та Осінь насамкінець подарувала нашому закладу незабутню казку — «Осінній бал». Учні 9-11 класів мали змогу відчути себе на справжньому Венеціанському балу. Свято розпочалося традиційним полонезом. Чудова мелодія, даруючи посмішки, кружляла всіх у ніжному вальсі.
   Для проведення цього свята було зроблено колосальну роботу не лише організаторами, а й самими учнями.
   Кожен клас представив головну пару, яка боролися за звання «Містер та Міс Осінь 2014». Було б нечесно сказати, що хтось був кращим чи гіршим — кожен показав прекрасний результат своїх старань. Взяти до уваги хоча б сукні, які були представлені для конкурсу «Попелюшка»…

   Та все ж переможців було оголошено. Звання «Містер та Міс Осінь 2014» виборола пара 11-М класу  Цокурова Елизавета та Дуванов Констянтин.

   Незалежним журі також було обрано «Найактивнішу пару» вечора. Ними стали учениця 11-М класу Кісельман Віолета та учень 9-А класу Легкобит Яків.
   І, нарешті, головна інтрига вечора – оголошення переможців у номінації «Король та Королева балу 2014». Для справедливості було проведено незалежне голосування усімаприсутніми на святі. І, як не дивно, переможці конкурсної програми настільки сподобалися нашим глядачам, що Цокурова Елизавета стала «Королевою балу 2014», а Дуванов
Констянтин – «Королем балу 2014».
   Слід зазначити, що саме завдяки старанній підготовці, наполегливості і бажанню вечір був цікавим і незабутнім.