26 квітня 2016 року на базі нашого закладу відбувся обласний семінар-практикум для директорів на тему «Компетентнісний підхід до організації навчально-виховної роботи в загальноосвітньому інтернатному закладі».
   Першим заклад представив  директор В. І. Шульга, який,  зокрема, відзначив, що головною метою гімназії  є  створення належних умов для здобуття учнями глибоких і міцних знань, формування і розвиток соціально зрілої, творчої, компетентної особистості, упровадження нових технологій навчання, підготовка випускників до вступу у вищі навчальні заклади. Цій меті й підпорядковується робота усього педагогічного колективу, на це направлена управлінська й організаторська діяльність адміністрації закладу.
   І цікавою розповіддю, і слайдами мультимедійної презентації дев’ятикласники А. Пивоваренко, Л. Гура і Д. Левченко представили учасникам семінару важливі події, різноманітні заходи і традиції гімназійного життя учнів, успіхи і перемоги у обласних, всеукраїнських і міжнародних конкурсах, результати ЗНО та вступу до вузів. 
   У своєму виступі на тему «Основи компетентнісного підходу до навчально-виховного процесу в закладі» заступник директора з навчально-методичної роботи А.М. Щербина  розкрила основні підходи до організації діяльності закладу з позицій формування життєвих компетентностей учнів, ознайомила із моделлю випускника гімназії-інтернату, основними формами і методами роботи педагогічного колективу, системою роботи молодіжної організації «Школа лідерства», тощо. Говорила Антоніна Миколаївна і про гострі проблеми, пов’язані із необхідністю реформування змісту освіти, розвантаження навчальних програм і поглиблення їх практичної направленості. 

   Увазі учасників семінару було запропоновано методичний флеш-комплекс, що складався із фрагментів уроків та презентацій різних форм позакласної роботи. Це, зокрема, використання можливостей лінгафонної лабораторії для формування комунікативної компетентності  під час вивчення іноземних мов. Про це вели мову учитель німецької мови С.О.Григор’єва та учитель англійської мови Ю.О. Сапєгіна. Фрагмент інтерактивного уроку географії в 6 класі показала учитель другої категорії, молодий спеціаліст, випускниця закладу 2008 року В.А. Кітченко.
   Систему природоохоронної роботи, зокрема учнівського лісництва «Фотосинтез» та екологічної стежини презентувала учитель біології першої категорії, теж у минулому наша випускниця О.Р. Пуденко.
   Уже шістнадцять років працює в закладі археологічний гурток, яким керує Заслужений учитель України С.В. Сапєгін. Про розкопки на території Полтавського району і області розповіли члени гуртка, одинадцятикласниці Т. Незвієцька, К. Кабась і В. Сапєгін.