29 листопада 2014 року проходив ІІ етап ІІ обласного чемпіонату з інформаційних технологій  «Сучасна інформатика – успішне майбутнє», у якому брали участь учні 5-11 класів (всього 79 учасників, серед них 34 одинадцятикласники і 30 учнів 10 класу) .  До участі в ньому були запрошені  і наші гімназисти: Пометун Артур (8 клас), Новік Наталія (9 клас), Жугарь Олена та Сушко Владислава (10 клас), Валько Таїсія, Ворона Богдан, Гизила Євгеній і Немченко Назар (11 клас).
   Для переможців підготовлені грамоти Полтавського університету економіки і торгівлі, який є одним із організаторів чемпіонату та на базі якого проходив захід,і дипломи Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації.
   Грамоти отримали:
Гизила Євгеній – абсолютна першість, І місце за виконання завдань у графічному редакторі та базі даних, ІІ місце за виконане завдання у мережі Інтернет, ІІІ місце за завдання в електронних таблицях.
Валько Таїсія –  ІІІ місце серед однокласників та ІV місце в абсолютній першості.
Ворона Богдан – ІІ місце у виконанні завдань бази даних та електронних таблиць.
Сушко Владислава –ІІІ місце серед однокласників та І місце за виконання завдання у текстовому процесорі.
Новік Наталія –ІІІ місце в абсолютній першості (серед усіх учасників), І місце серед  однокласників та І місце по завданню в мережі Інтернет.
Пометун Артур – І місце серед однокласників.
   Переможцям – щирі вітання, усім учасникам – велика подяка і найщиріші побажання не зупинятися на досягнутому завжди прагнути до вершин і успішно їх підкоряти.