МІСЯЧНИК ОБОРОННО-МАСОВОЇ РОБОТИ
 ТА ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

   З 25 квітня по 27 травня 2016 року у нашому закладі проходить місячник оборонно-масової роботи та військово-патріотичного виховання. Слід відзначити, що вже стало доброю традицією проводити День національно-патріотичного виховання за окремим планом. На урочистостях з цієї нагоди був присутній полковник Збройних сил України, кандидат педагогічних наук Кравченко Іван Віталійович. Він поспілкувався із учнями 8-10-х класів під час круглого столу, прочитав дві лекції та став головою журі у конкурсі «Строю і пісні», що  традиційно проходить у переддень 9 травня. Нинішнього року переможцями стали:
Середня вікова категорія:
І місце - 7 клас
ІІ місце – 6 клас
ІІІ місце – 5 клас
Старша вікова категорія:
І місце – 10-і та 10-м класи
ІІ місце – 9-А клас
ІІІ місце – 8 клас, 9-Б

       

   Під час оцінювання  враховувалося не лише вміння крокувати строєм а й належний зовнішній вигляд, підбір та виконання відповідної пісні, вибір командира та ін.  Кращими командирами стали учень 8-го класу Олійник Максим та учениця 10-і класу Березній Юлія.
   Пообіді розпочалася розважально-спортивна гра-квест «У пошуках скарбів нації» для учнів 8-10 класів. Команди у складі 8 чоловік подорожували від станції до станції, виконували різноманітні завдання (літературна та історична вікторина, долікарська допомога, зупинка на географічній станції, стрільба із пневматичної зброї), отримували шматки карти, за допомогою якої учасники змагалися за головний скарб. Перемогу у пошуках скарбів нації здобула команда учнів 10-і класу. Кращим стрілком із пневматичної зброї став восьмикласник Мотуз Артем. Учні, які не ввійшли до складу команд, об’єдналися в іншій цікавій, та не менш корисній справі. Вони створили авторські патріотичні малюнки на асфальті.

    

   6 травня учасники  художньої самодіяльності провели концерт для Ковалівської громади у сільському Будинку культури, де особливими гостями були ветерани та учасники АТО.
   8 травня педагогічний та учнівський колективи гімназії вшанували пам'ять загиблих односельців у роки Другої світової війни у центрі села Ковалівка біля обеліску невідомому солдату.