Моя гімназіє рідна,
На щедрість душ ти так багата!
Твої зірки яскраво сяють
В сузір’ї з назвою – «Таланти».

   Прекрасне завжди народжується в праці. Заняття в гуртках нашої гімназії – це праця серця, дитячої душі, невичерпної фантазії і, звісно, працьовитих, вправних рук.
   У яскравій і неповторній галактиці нашої гімназії постійно сяють дитячі обдарування. Саме вони є активними учасниками позашкільного життя. Їх здібності – це наша гордість!
   2015-2016 навчальний рік  у стінах ПОГІМ був насиченим, цікавим і змістовним. Нам є про що згадати, і є що показати. То ж для всіх бажаючих 22 квітня 2016 року у закладі проходив творчий звіт гуртків під назвою «Ми запалюємо зірки».
   В цей день на сцені демонстували свої вміння вихованці вокального гуртка «Водограй» (керівник Федоришина В.І.),  хореографічного колективу «Стимул» (керівник Кацалап І.О.), драматичного гуртка (керівник Порохня Л.Ф.) та мистецького клубу «Творчість» (керівник Шевченко К.І.). Їх вихованці неодноразово ставали переможцями різноманітних районних,  обласних, регіональних турнірів та всеукраїнських конкурсів художньої самодіяльності. Ці колективи в нашому закладі користуються найбільшою популярністю. І це безпосередньо заслуга як керівників так і талановитих учнів.