ВІТАЄМО Литовченко Валентину (учениця 7 класу), яка зайняла ІІ місце в номінації «Науково-дослідницька робота»

Обласного конкурсу для учнів 6-11 класів «Здорове життя – успіх буття»


ПІДКОРЮЄМО ВЕРШИНИ ДНІПРА

   11 грудня 2016 року, за організацією Дніпропетровської федерації черліденгу та танцювальних груп підтримки спортивних команд, відбувся чемпіонат з черліденгу «Cheer супер ліга» у м. Дніпро. У змаганнях брали участь учасники хореографічного гурту «Стимул»,  які гідно представили наш заклад. Хоча боротьба була не з легких,  наші юні танцівниці вкотре  довели, що не даремно займаються улюбленою справою.

   Вітаємо десятикласницю Бублик Анну та восьмикласницю Мистюк Валерію, які стали переможцями у номінації «Дует», а «Данс команда» посіла ІІ місце.

 


ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ В ОБЛАСНОМУ ВІДКРИТОМУ КОНКУРСІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ученицю 11-І класу  НОВІК НАТАЛІЮ,

яка здобула  перемогу у номінації «ОФІС-МЕНЕДЖМЕНТ», нагороджена грамотою та СРІБНОЮ МЕДАЛЛЮ

   15-16 листопада 2016 року Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді на базі Полтавської філії комп’ютерної академії «Шаг» проводив обласний відкритий конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій. Команда учнів нашого закладу виступала у номінації «Office-менеджмент». Учасники виконували контрольну роботу та захищали домашнє завдання – презентацію про свій населений пункт.

Детальніше на сайті http://pocnttumpor.at.ua/news/oblasnij_vidkritij_konkurs_uchnivskoji_molodi_z_informacijnikh_tekhnologij/2016-11-21-114

 


Дуброва Євгенія, учениця 9-А класу зайняла ІІ місце на міжнародній  науково-технічній олімпіаді учнівської молоді, яка проходила під егідою IFSES з 18 по 21 квітня в м.Гвадалахара (Мексика) в рамках Міжнародного науково-технічного форуму IFSES 2016

та отримала І місце в національному відборі міжнародного конкурсу «Молодь в лісах Європи 2016» (місто Київ 17.06.2016)


Дуброва Євгенія та Новосьолова Тетяна, учениці 9 класу   зайняли І місця на Всеукраїнському науково-технічному конкурсі "INTEL ЕКО УКРАЇНА 2016" у категорії "Науки про людини"


Обласний фестиваль-конкурс художньої самодіяльності "Першоцвіт"

   19 квітня 2016 року учні нашої гімназії брали участь у щорічному VIII Обласному фестивалі-конкурсі художньої самодіяльності «Першоцвіт», що традиційно проходить у    Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді. Діти різної вікової категорії (від 8 до 16 років) змагалися, демонструючи хореографічні,  декламаторські чи вокальні вміння.
   Вітаємо переможців  учнів нашого закладу у номінаціях: 
«Вокал» - дипломи І ступеня отримали Дзига Олеся (7 кл.) та Нетребська Влада (11-і кл.)
«Декламаторське мистецтво»дипломи ІІ ступеня отримали Олійник Максим (8 кл.) , Драч Олександр (5 кл.) та Шипнівська Дарина (11-і кл.);


Накісько Тетяна учениця 11 класу зайняла І місце  на обласному етапі ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
 

  


 ІІІ Обласний чемпіонат з інформаційних технологій «Сучасна інформатика – успішне майбутнє»

   28 листопада 2015 року  в актовій залі Полтавського університету економіки і торгівлі відбулося урочисте відкриття ІІ (очного) етапу ІІІ обласного чемпіонату з інформаційних технологій  «Сучасна інформатика – успішне майбутнє». Його учасники – учні 6-11 класів, які успішно виконали завдання І (заочного) етапу.  У ІІ етапі брали участь і 12 гімназистів нашого закладу. Конкурсантам для виконання пропонувалося шість завдань: пошук у мережі Інтернет, робота у графічному і текстовому редакторах, в середовищі табличного процесора і баз даних, а також створення комп’ютерної презентації. Детальніше...


За підсумками заочного етапу Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи 2015» у складі делегації від Полтавської області у  очному, фінальному етапі конкурсу  з 19 по 21 жовтня 2015 у місті Києві  побували дев’ятикласниці Дуброва Євгенія та Новосьолова Тетяна.
   На форумі розглядалися питання екологічного виховання молоді, розвитку громадського екологічного руху, збереження біологічного й ландшафтного різноманіття природи. У заході взяли участь понад 160 учнів загальноосвітніх навчальних закладів і студентів природничих факультетів вищих навчальних закладів із 21 регіону України. Учасники зібрання представляли дослідницькі проекти у таких номінаціях: біологічні науки; екологія та проблеми довкілля; енергозберігаючі технології; науки про Землю, Всесвіт, людину; хімія; фізика.
   Дуброва Є. та Новосьолова Т. нагороджені дипломами ІІ ступеня Всеукраїнського форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи». Це черговий важливий успіх молодих учених. Тож бажаємо переможцям нових успіхів і звершень на славу рідної області та країни.


ОБЛАСНИЙ ВІДКРИТИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ  З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

   11-12 листопада 2015 року Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді на базі Полтавської філії комп’ютерної академії «Шаг» проходив обласний відкритий конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій. Команда нашого закладу брала участь у номінації «Офіс-менеджмент». Старанність,  наполегливість, відповідна підготовка дали позитивні результати: достойно захистивши своє домашнє завдання та приклавши максимум зусиль при виконанні контрольної роботи, одинадцятикласниці Чорноус Станіслава та Сушко Владислава вибороли дипломи І ступеня та Золоті медалі.
   Вітаємо переможціві бажаємо нових досягнень! Детальніше на сайті 


Обласний фестиваль-конкурс художньої самодіяльності "Першоцвіт"

  Призерами обласного фестивалю-конкурсу художньої самодіяльності "Першоцвіт" стали:

Шипнівська ДаринаГран-прі у номінації «Декламаторське мистецтво»;
Нетребська ВладаІ місце у номінації «Вокал»;
Драч ОлександрІ місце у номінації «Декламаторське мистецтво»;
Цокурова ЛізаІ місце у номінації   «Хореографія»;                              
Сотніков Владислав  – І місце у номінації «Декламаторське мистецтво».


Дистанційний турнір з інформаційних технологій для учнівської молоді

   Вітаємо одинадцятикласників Гизилу Євгенія та Ворону Богдана, які отримали дипломи ІІІ ступеня у ІІ (очному) етапі Дистанційного турніру з інформаційних технологій серед учнівської молоді, що проходив із 25 по 27 лютого 2015 року на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Усього в змаганні взяло участь 74 учасники, команда Полтавщини складалася із шести чоловік. Учні виконували завдання в комп'ютерних лабораторіях Економічного факультету та Українського фізико-математичного ліцею.

 


ІІ ОБЛАСНА ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДА З ІНФОРМАТИКИ

   Обласна Інтернет-олімпіада з інформатики у 2014 році проходила дистанційно, із жовтня по грудень місяць, у три етапи. Її учасниками були і учні 10-11 класів нашої гімназії.
   Дипломами ІІІ ступеня департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації   нагороджені  учні 11-М класу Ворона Богдан та Гизила Євгеній.


 V-й  обласний конкурс з декоративно-прикладного мистецтва "Розмай дитячих мрій"

   28 листопада 2014 року в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді був проведений  V обласний конкурс з декоративно-прикладного мистецтва «Розмай дитячих мрій» серед вихованців інтернат них закладів.
   За досягнуті успіхи у конкурсі учні нашого закладу нагородженні Дипломами Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді:
Радіоненко Олександр (10-М) – І місце у номінації ліплення;
Шипнівська Дарина (10-І) – ІІ місце у номінації паперова пластика;
Цокурова Ліза (11-М) –  ІІ місце у номінації рукоділля;
Черненко Тетяна, Яременко Іра (11-І) – ІІІ місце у номінації рукоділля.