З 15 березня по 15 травня 2016 року  у закладі проводиться двомісячник чистоти, озеленення та благоустрою, в рамках якого 16 квітня проведено  щорічну природоохоронну  акцію,  присвячену Всесвітньому  Дню Землі. 
   День пройшов під гаслом «Нам щедра і чиста земля до снаги». Розпочався він виступом екологічної агітбригади. Учні 9-А класу висвітлили, на жаль, поки що негативне споживацьке ставлення сучасної людини до навколишнього середовища і закликали: 
   Всміхається сонце привітно й ласкаво,
   Цей день на планеті хай ясно сія.
   Час радісно лине змістовно, цікаво,
   Нехай розквітає вся наша земля.

  Кожен  учень гімназії-інтернату зробив свій внесок у загальну справу. Так, учасниками шкільного лісництва під керівництвом працівників Чалівського лісництва проведена планова посадка саджанців сосни звичайної біля селища Микільське Полтавського району. Юними лісівниками висаджено 2 гектари молодого лісу. Учні разом із учителями та працівниками гімназії-інтернату прибрали територію закладу, висадили 40 саджанців декоративних та  плодових дерев на території, у шкільному саду та на терасі біля річки Коломака, провели побілку декоративних та фруктових дерев на території і шкільному садку.