23 вересня – День визволення Полтавщини

   72 роки минуло з тієї тривожної ночі, коли замовкли останні постріли гармат, на полтавську землю прийшов мир, настала тиша, за яку заплачено ціною мільйонів людей.
   З 21 по 26 вересня у нашому закладі проходив тиждень присвячений 72-й річниці з Дня визволення Полтавщини від німецько-фашистських загарбників. З цієї нагоди було проведено ряд цікавих заходів.    Найбільше учням запам’яталися: відео перерви «Сім чедес Полтави», виставка малюнків та квіткових композицій, проведення дня національного одягу.
  22 вересня учні 5-8 класів взяли участь у вшануванні воїнів Другої Світової війни, що полягли, визволяючи рідне село від фашистських окупантів. Захід проходив у центрі с. Ковалівка біля братської могили.

День національного одягу

25 вересня 2015 року в рамках проведення тижня, присвяченого Дню визволення Полтавщини від німецько-фашистських загарбників, у закладі вперше проходив «День національного одягу». До заходу залюбки долучилися учні та педагогічний колектив всієї гімназії. Умовою участі було наявність хоча б одного елементу національної символіки. Протягом дня також проводилася фотосесія  усіх бажаючих.

  

 

Виставка квіткових композицій

   До Дня визволення Полтавщини від німецько-фашистських загарбників у закладі проходила конкурс-виставка квіткових композицій. Учні творчо підійшли до створення композицій, використовуючи не лише живі квіти, але й інші природні матеріали. 
   Підвівши підсумки конкурсу маємо такі результати.
   Серед  5-8 класів: І м . – 6клас, ІІ м. – 5 та 7 класи, ІІІ м. – 8 клас;
   Серед 9-11 класів: І м . – 11-М клас, ІІ м. – 10-І класи, 10-М, 9-А, 11-І клас, ІІ м. – 9-Б клас.