НАРЕШТІ ЦЕЙ ДЕНЬ НАСТАВ…

   Майже цілий рік усі ми – й дорослі, й малята – з нетерпінням очікуємо зимові свята. День Св. Миколая, Новий рік, Різдво, Водохреща та інші урочисті дні несуть із собою веселощі та розваги, ігри, співи, танці. З особливим нетерпінням чекають діти 19 грудня, бо Свято Миколая пов’язане з подарунками, гарним настроєм, як це й буває на свято…
   У нашому закладі свято Миколая є традиційним. Цього року ми вже третій рік поспіль зустрічалися із нашими, вже добре знайомими, студентами музичного училища ім. М. Лисенка та їх керівником Томенко Тетяною Олександрівною. 17 грудня 2015 року учні 8-11 класів зібралися в актовій залі, щоб знову і знову поринути в казку-музикл «Аліса в країні чудес». Цікавий сюжет та майстерна гра акторів нікого не залишила поза увагою. 

  18 грудня  святкова атмосфера панувала в гімназії із самісінького ранку. Проходячи коридорами можна було зустріти чарівних фей, гномів, маленьких Дідів Морозів та інших казкових персонажів. Так школярі та педагогічний колектив готувалися до зустрічі із Св. Миколаєм. У закладі вперше за історію його існування проходив костюмований день «Повір у казку».  Учні 9-А класу провели святкову лінійку. Цього ж дня представники комітету культури та відпочинку влаштували святковий захід для учнів 5-7 класів. На закінчення свята Святий Миколай вручив всім дітям солодощі.

   

  19 грудня стало традицією проведення дня Св. Миколая на уроці фізичної культури. Уже десятий рік саме у цей день учні 11-х класів готують цікаві рухливі конкурси і подарунки для молодших п’ятикласників. Діти охоче брали участь в естафетах та різноманітних спортивних конкурсах. Наостанок Св. Миколай пригостив усіх присутніх цукерками, а учні 5-го класу подякували старшим друзям та вручили їм пам’ятні листівки.