День самоврядування 2015 

   День учителя… Хвилюючий день, якого з нетерпінням чекають і вчителі, і учні. Немає солдата, який би не мріяв стати генералом, так само як і немає учня, який би не хотів хоч на день стати учителем.
   Доброю традицією стало в нашому закладі напередодні Дня працівників освіти проводити день самоврядування, який організовують учні 11-х класів. Плідна підготовка під керівництвом своїх наставників – і шкільний день розпочався… Зранку 2 жовтня усіх зустріла нова адміністрація, учителі-дублери, святково прикрашена школа, веселі голоси учнів та загалом позитивна та добра мелодія настрою на цілісінький день.
   День самоврядування проходив під девізом «Школа – країна таємниць та мрій». Для вчителів, котрі на один день були прийняті до 12 класу, були проведені випускниками змістовні та цікаві уроки, відбулася святкова лінійка-подяка всім працівникам освіти. 
   Завершився цей святковий день прекрасним концертом, який організували учні 11-х класів, а долучилися до участі всі жителі Країни таємниць та мрій. Фільм, котрий підготували випускники для вчителів став несподіваним сюрпризом у сценарії святкового дійства.
   Саме традиційний День самоврядування відкриває перед старшокласниками таємниці вчительської майстерності, дає можливість зрозуміти, що собою являє професія учителя і, можливо, підказати шлях у майбутнє.